Česká zpěvačka Nelly (16) vydala videoklip k písni Nevěřím! Hit nebo shit? Hlasuj!

29. listopadu 2017 15:04
Jedna z nejmladších českých zpěvaček, Nelly Řehořová, představuje nový videoklip ke své skladbě Nevěřím a netypicky v něm vzhledem k vlastní veselé povaze vystupuje posmutněle a melancholicky.

ČTI TAKÉ: REPORTÁŽ: MICHAEL MALARKEY Z UPÍŘÍCH DENÍKŮ V PRAZE! SLEDUJ ROZHOVOR!

Nelly Řehořová

Atmosféru klipu k písni o rozchodu mladého páru podtrhuje podzimní příroda v pražském parku Stromovka, kde video vzniklo. Vedle něj se točilo také divadelním prostředí. Videoklip režíroval Jakub Mahdies, který stojí mimo jiné také za klipy Sebastiana či Pavla Calty.

Videoklip Nelly ke skladbě Nevěřím ke zhlédnutí: 

„Od prvního poslechu mě písnička Nevěřím naprosto dostala. Věděla jsem, že k ní chci vydat i videoklip, ačkoliv jsem původně měla v plánu natočit klip k jiné skladbě, rychlé a pozitivní. 

Také vzhledem k aktuálnímu podzimnímu období jsem se ale rozhodla pro pomalý a smutný song,“ říká Nelly, která se sama podílela na scénáři k videoklipu. „Když zavřu oči a poslouchám Nevěřím, vybaví se mi můj oblíbený film La La Land. 

Uvidíme, jestli na tom budou moji fanoušci podobně,“ říká mladá zpěvačka, která také v současné době účinkuje ve svém prvním muzikále. V Divadle Broadway hraje v představení Muž se železnou maskou.

Nelly Řehořová

V současné době Nelly nezahálí a ve spolupráci s hudebními producenty Lukášem Chromkem, Ondřejem Fiedlerem a Marcelem Procházkou pracuje na zbrusu nových písničkách, které plánuje v rámci svého debutového EP vydat příští rok. 

„S klukama máme rozpracovaných několik písniček, moc mě to baví s nimi pracovat, výborně si rozumíme, mám z toho zatím moc dobrý pocit.“ říká Nelly. Videoklip k písničce Nevěrná je druhý, který letos vydala. V červnu představila letní skladbu Žít jen svou láskou, který pro ni napsal Michal David.

Šestnáctiletá zpěvačka a herečka je veřejnosti známá vedle své pěvecké dráhy také z rolí ve filmech Špunti na vodě, Strašidla či Pohádky pro Emu.

www.instagram.com/nellrehorova

Nelly Řehořová

Anketa: Nelly - Nevěřím je podle mě...
Hlasuj 345
HIT!
Hlasuj 197
SHIT!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:04 čtvrtek 29. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 181
  SUPER
 • 35
  LOVE
 • 25
  WTF
 • 24
  LOL
 • 18
  FAIL
 • 14
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART