Zpěvačka LP má nový singl One Last Time! Na ÓČKU vás čeká exkluzivní rozhovor!

15. března 2021 14:43
Americká zpěvačka a skladatelka LP vydala 11. března nový singl One Last Time. Jde o třetí píseň z očekávaného nového alba, které vyjde později v tomto roce. Venku je už i videoklip, kde kromě LP účinkuje i herečka, filmařka a modelka Jaime King.

LP

Vášnivá a energická píseň One Last Time se dotýká nejhlubších citů a zároveň podněcuje posluchače ke zpěvu a tanci. Jde o reflexi i oslavu s dojemným textem, který vrcholí radostným a zpěvným stadionovým refrénem.

LP vysvětluje, že One Last Time “je o prchavé povaze vztahů, romantických i jiných, a o tom, jak je každý okamžik cenný. Bez ohledu jak málo či moc získáme od druhých, vždy se přistihneme, že vzpomínáme na společnou minulost. Sníme o věcech, které jsme měli říci dříve, než jsme se rozešli.

LP skladbu složila v řeckých Aténách a mexickém San José del Cabo společně s dlouholetým spolupracovníkem Mikem Del Rio (spoluautor a producent). Navíc se jako spoluautor na One Last Time objevuje zpěvaččin koncertní kytarista Alex Feder. Mix obstaral Manny Marroquin, skladbu zmasterovala držitelka několika Grammy Emily Lazar.

Skladbu doprovází okouzlující videoklip, kde se jako zpěvaččina milenka představí její kamarádka Jaime King. Klip vznikl v prostředí ohromujícího historického sídla Paramour Estate v Los Angeles. Jako svůj režijní debut jej natočil Stephen “Norswrthy” Schofield, který je známý jako polovina fotografické dvojice LOWFIELD, která spolupracovala sHalsey, Pharrellem, Taylor Swift a dalšími. 

Schofield uvádí: “Když se naskytla příležitost točit tento videoklip, musel jsem říci ano - nejen kvůli tomu, že jde o mé blízké přátele, ale také protože mě píseň vizuálně a niterně velmi oslovila. Ústřední motiv odráží křehkost životních pocitů a to, že všechno během krátké chvilky může zmizet. Pro mě osobně je na tragédii nejtěžší překonat to, že nakonec život pokračuje dále. Party pokračuje. Jedinou věcí, která se mění, je to, že vy - my - jsme v nějaký okamžik povoláni, abychom party opustili. Bez ohledu na to, zda jsme či nejsme připraveni.

LP dodává: “Videoklip se snaží zachytit vnitřní drama té písně. Když dny, které trávíte s vaší láskou a přáteli, znamenají nakonec vše. Nikdy nevíme, kdo nebo co nás vytrhne z těchto chvil.

SOUTĚŽ NA ÓČKU

Soutěž

Zpěvačka LP je mimo jiné jednou z potvrzených hvězd festivalu Colours of Ostrava 2021. A vy můžete už ve středu 17. března vyhrát 5 ks vinylů Colours of Ostrava 2018. Jde o sběratelskou edici se záznamy pěti živých skladeb z festivalu Colours of Ostrava: Alice Merton, Jeremy Loops, Seasick Steve, Lucky Chops a Nathaniel Rateliff. 

Jak? Sledujte 17. března od 16:20 ÓČKU a zapojte se do soutěže v rámci #VidimSeNaOcku! 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:43 úterý 13. července 2021. Anketa je uzavřena.

 • 7
  LOVE
 • 2
  OMG
 • 1
  SUPER
 • 1
  LOL
 • 1
  WTF
 • 1
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART