Ariana Grande překvapila fanoušky dojemným vzkazem o zesnulé fanynce!

1. února 2018 20:36
Ariana Grande má srdce na pravém místě a opět ukázala, že jsou pro ni její fanoušci na prvním místě!

ČTI TAKÉ: Demi Lovato bude fanouškům během svého turné nabízet terapii!

Ariana Grande

Ariana Grande opět dokázala, že má zlaté srdce a myslí na své fanoušky. Tentokrát ukázala, jak moc jí je líto ztráty věrné fanynky. Katie byla obrovskou fanynkou Ariany a dokonce se podle jedné ze svých kamarádek se účastnila i jednoho koncertu zpěvačky z jejího turné Dangerous Woman Tour.

Katie bylo pouhých čtrnáct let, když jí diagnostikovali rakovinu a je to jen pár dní od chvíle, kdy bohužel zemřela. 

Tisíce fanoušků následně sdílelo Katiin příběh s nadějí, že ho Ariana uvidí. A to se i stalo. Ariana si zprávy všimla a na svých Instastories na Instagramu sdílela fotku, kde vypadala dívka velmi šťastně.

TEST: Znáš dobře Kovyho? Vyzkoušej našich 20 otázek a zjisti to!

Odpočívej v pokoji Katie, moje dítě. Moje srdce je s tebou, napsala zpěvačka k fotce. Ariana tak opět ukázala, že jí na jejich fanoušcích záleží. Zpěvačka si v poslední době dala klid od sociálních médií a poslední fotku na Instagramu sdílela ke konci roku.

Vypadá to, že Ariana Grande pracuje aktuálně na nové hudbě. Zpěvačka se za poslední rok musela vyrovnat s obrovským množstvím smutných příběhů, přispěla k tomu i tragédie 22. května 2017 v Manchesteru, kde neznámý sebevražedný útočník po jejím koncertě zabil několik mladých lidí.

Ariana se ale svému strachu postavila, uspořádala charitativní koncert, znovu obnovila své turné a dokázala, že hudba má sílu lidi léčit, sjednotit, ale hlavně vyslat poselství do světa, že stále ještě existuje láska a naděje - a to i v těch nejtemnějších dobách. Arianu její fanoušci nikdy neopustí a na oplátku tu pro ně vždycky bude i ona. 

ČTI TAKÉ: Ariana Grande nesdílí fotky na Instagram! Rozešla se s přítelem?

Ariana Grande

Ariana Grande

Ariana Grande

Millie Bobby Brown a Ariana Grande

Ariana Grande - One Last Time (One Love Manchester)

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:36 pátek 1. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 73
  LOVE
 • 19
  OMG
 • 18
  SUPER
 • 17
  WTF
 • 15
  FAIL
 • 13
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART