Óčko

 • Technickou správu Facebookových stránek Óčka zajišťuje společnost La perf.

  Pokračovat na facebook stránky TV ÓČKO
 • Články
 • Pořady
 • Soutěže
 • Charts
 • Živě
 • ZOH 2018: 10 zajímavostí o zlaté Ester Ledecké! Proč nemá Facebook?

  19. února 2018 14:30
  My Češi samozřejmě víme, kdo je Ester Ledecká, i když asi nikdo netušil, jak moc je dobrá nejen ve snowboardu, ale i na lyžích!

  ČTI TAKÉ: FEJKOVÁ NAPODOBENINA RTĚNKY KYLIE COSMETICS MĚLA DĚSIVÉ ÚČINKY!

  Martina Sáblíková a Ester Ledecká na ZOH 2018 zabodovaly! Holky, děkujeme!

  Martina Sáblíková a Ester Ledecká na ZOH 2018 zabodovaly! Holky, děkujeme!

  Ester Ledecká

  Ester Ledecká

  Ester Ledecká se stala senzací letošních Zimních olympijských her, protože vyhrála zlatou medaili v disciplíně, která není její hlavní. Dominuje ve snowboardingu, kde je mistryní světa a na ZOH 2018 ovládla i obří slalom na snowboardu - vyhrála kvalifikaci i všechny vyřazovací jízdy a získala tak pro Čechy druhé zlato! Tahle holka je prostě neuvěřitelná! My pro tebe máme deset zajímavostí o téhle zlaté krásce!

  1. Sport má v krvi. Její dědeček hokejista Jan Klapáč získal hned dvě olympijské medaile, její maminka Zuzana je krasobruslařka. Právě ona a tatínek Ester, zpěvák Jan Ledecký, fandili přímo v Pchjongčchangu a záběry jejich nadšení obletěly svět, stejně jako překvapený výraz Ester!

  Ester Ledecká

  Ester Ledecká

  2. Ester začala sportovat už jako malinká. Ve třech letech byla schopná sjet na lyžích černou sjezdovku a už v pěti letech se postavila na snowboard, který si hned zamilovala.

  3. Je tak zaměstnaná svými sportovními aktivitami, že studuje dálkově pražské gymnázium. Většinu času tráví v Peci pod Sněžkou, kde trénuje. V létě se pak přesouvá k vodě. Kromě zimních aktivit totiž miluje i beachvolejbal a windsurfing. 

  Ester Ledecká

  Ester Ledecká


  4. Vypadá to, že po otci podědila i hudební talent. Její táta, slavný muzikant Janek Ledecký se svěřil, že když jednou jeli v autě, Ester začal zpívat Annie Lennox a Janek nemohl uvěřit, že jeho dcera má takový hlas! Vypadá to ale, že Ester se jen tak do kariéry zpěvačky nepustí i když člověk nikdy neví, sleduj, co k tomu sama řekla!

  5. Ester prý není moc velkou příznivkyní extrémně zdravého životního stylu. Miluje čokoládu a je schopná sníst jí kila. Naopak nemá ráda ovoce, která prý jako malá nejedla skoro vůbec. Ani co se týče pití, nemá moc ráda zdravé věci. Má ráda Coca-colu nebo Fantu, čaj a vodu prý přímo nesnáší. 

  NOVÝ KVÍZ: 20 OTÁZEK O FILMU PADESÁT ODSTÍNŮ SVOBODY!

  6. Jejím přítelem je basák kapely The Whale Petr Petřek. Evidentně má k hudbě Ester prostě blízko ve všech směrech!

  7. Pár minut po svém šokujícím vítězství dorazila na tiskovou konferenci v brýlích. „Na rozdíl od ostatních holek jsem na to nebyla připravená, že sem budu muset jít. Nemám make-up,“ prozradila. Tím si novináře získala, protože ti hned díky její upřímnosti vyprskli smíchy. 

  8. Ester prozradila, že nemá vlastní Facebook. O ten profesní se jí stará agentura. „Nemám ráda rozhovory a focení, na to mě moc neužije,“ dodala.   9. Ester se stala globální hvězdou ještě před svým překvapivým vítězstvím. Do Pchjongčchangu přiletěla jako první sportovkyně v historii, která se na olympiádě pustí nejen do alpského lyžování, ale i do snowboardingu, kde je světovou jedničkou. 

  10. Její bratr Jonáš Ledecký hraje ve stejné kapele jako její přítel a věnuje se kreslení komisků. Talent se v jejich rodině evidentně dědí!

  ČTI TAKÉ: 7 SCÉN, KTERÉ BY SE MĚLY Z PADESÁTI ODSTÍNŮ SVOBODY VYŠKRTNOUT!


  Alpine Skiing | Ladies’ Super-G | Pyeongchang 2018:

  Hned po dojezdu superobřího slalomu se Ester Ledecká neradovala. Netušila, jak na tom je.

  Hned po dojezdu superobřího slalomu se Ester Ledecká neradovala. Netušila, jak na tom je.

  Tři nejlepší. Ester Ledecká vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou. Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

  Tři nejlepší. Ester Ledecká vyhrála o jednu setinu sekundy před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou. Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.

  Co ty na to?

  Hlasování skončilo

  Čtenáři hlasovali do 14:30 19. června 2018. Anketa je uzavřena.

  • 78
   SUPER
  • 22
   LOVE
  • 13
   LOL
  • 13
   WTF
  • 10
   FAIL
  • 10
   OMG

  Související