Zoella se omluvila fanouškům za nevhodné komentáře!

3. ledna 2018 10:43
Zoella se omluvila za komentáře, které napsala na začátku své youtube kariéry.

ČTI TAKÉ: Herec Zac Efron se svěřil, že málem zemřel na projížďce s Hughem Jackmanem!

Zoella se omluvila fanouškům

Zoella má problém. Na jejím Twitteru se objevili příspěvky, které youtuberka napsala na začátku své kariéry v roce 2009 a rozhodně nepůsobili dobře. Zoella se za ně teď omluvila. Youtuberka nemluvila hezky o gayích a používala sprostá slova. Oheň do negativní diskuze přilil i fakt, že některým rodičům se zdál předražený její adventní kalendář, který stal 50 liber.

O kalendáři se mluví i na youtube scéně a youtuber JaackMate o něm natočil video a produkty v něm velmi zkritizoval a jeho obsah odhadl na cca 15 liber. Poté, co se na Zoelininym Twitteru objevili print screeny příspěvku staré osm let, youtuberka je sama odstranila a omluvila se všem, které její komenty zasáhly.

„Viděla jsem, že se zde objevili mé staré příspěvky, které obsahovaly slova, která bych teď už nevypustila z pusy. Mnoho z nich bylo vytrženo z kontextu,“ napsala youtuberka. „Teď už bych to neřekla a je mi líto, jestli jsem někoho urazila, to rozhodně nebyl můj úmysl. Dnes jsem starší a moudřejší. Nejsem dokonalá a nikdy jsem to o sobě neprohlašovala,“ dodala.

Někteří fanoušci přesto s její omluvou nebyly spokojeni, ale většina z nich byla spokojena. Snad se teď Zoella poučila a nebude psát na sociální sítě věci, které by nejen mohli někoho zklamat či pohoršit, ale také by na youtuberku mohli vrhnout špatné světlo.

ČTI TAKÉ: Selena Gomez oslavila nový rok v plavkách! A opět změnila barvu vlasů!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:43 čtvrtek 3. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 28
  OMG
 • 26
  FAIL
 • 25
  LOL
 • 23
  SUPER
 • 21
  LOVE
 • 20
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART