Znají se už dlouho, ale láska mezi nimi vykvetla až teď! Robert Pattinson randí s Emmou Watson!

25. prosince 2017 18:58
Potkali se už v roce 2005, dlouho byli přátelé, ale až teď spolu začali randit.

ČTI TAKÉ: Proč změnila Sofia Richie barvu? Je v tom nový muž?

Randí spolu Emma Watson a Robert Pattinson?

Ať žije nový začátek. Není to moc dlouho, co se herečka Emma Watson rozešla se svým přítelem Williamem Knightem. Vyhovovalo jí, že nemá nic společného s herectvím, ale vypadá to, že změnila názor. Emma se prý tajně setkává s Robertem Pattinsonem, který má za s sebou také rozchod. Rozešel se s kontroverzní zpěvačkou FKA.

#dior #robertpattinson

Příspěvek sdílený Robert Pattinson (@robertpattinsonpriv),

Emma a Robert byli dlouho přátelé a vypadá to, že teď to přerostlo v něco víc. „Potkávají se v Londýně a v LA na večeřích. Mají podobný smysl pro humor a spoustu věcí společné,“ tvrdí zdroj. Herci se poznali v roce 2005, kdy natáčeli Harryho Pottera a Ohnivý pohár, ale poté začal Robert chodit s Kristen Stewart.

„Mezi Emmou a Robertem vždycky byla chemie, ale nikdy nebylo správné načasování. Až teď,“ uzavírá zdroj. Uvidíme, jak chemie mezi nimi bude probíhat dál a jestli se z přátelství opravdu vyklube vztah.

ČTI TAKÉ: 10 neuvěřitelných důkazů toho, jak dokáže zhubnutí totálně změnit tvůj obličej!

Feel free to check out the @the_press_tour if you're interested in information about sustainable fashion  Paris photocall for the @wearethecircle, which is out in France on 12th July ⭕ Dress by @louisvuitton, embroidered by hand in Atelier Vermont in Paris. The silk lace was handmade in Caudry, a small French town that specialises in lace production, in an atelier that is certified by ‘Entreprise du Patrimoine Vivant’, which is a recognition to reward French companies for the excellence of their traditional skills, and aims to preserve traditional savoir-faire that is in danger of disappearing. The lace is made from Oeko-Tex 100 certified materials, which means that they don’t contain toxic substances. Shoes made in Italy by @santoniofficial, whose HQ is powered by 4,000 solar panels. Santoni also runs a school where young people can learn the craft of shoemaking. @fernandojorge uses small workshops in central São Paulo to manufacture all his pieces. His motivation is to stimulate the local craftsmanship and emphasise the quality of “Made in Brazil”. Bag made in a family-owned factory in Alicante, Spain by @m2malletier. The factory was opened in 1981 by shoe designer Jaime Romero and his wife, together with 3 of his sons. Today, 25 artisans from the local town of Sax work in the factory, and have all been working there for at least 15 years. Everything is handcrafted using skills and traditions which have been passed from generation to generation. All fashion info verified by @ecoage For skin, the organic concealer/foundation 'Un' Cover-Up in colour 22 by @rmsbeauty was used with the @janeiredale Active Light Concealer under the eyes. Silicone-free Bronzer by @vitaliberata Trystal Self Tanning Bronzing Minerals. For eyes, the Ecocert certified @antonymcosmetics Natural Eyeliner Pencil in Brown and Organic Nosiette Eyeshadow were used. For brows, Jane Iredale Pure Brow Gel was used and @herbivorebotanicals Coco Rose Tint in Coral, which is suitable for vegans, was used to tint the cheeks. Lips are lined with Jane Iredale Lip Pencil in Crimson before @iliabeauty Arabian Knights was added.

Příspěvek sdílený Emma Watson (@emmawatson),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:58 úterý 24. dubna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 308
  LOVE
 • 40
  LOL
 • 39
  WTF
 • 37
  SUPER
 • 30
  OMG
 • 21
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART