Zimní hry 2018 začínají! Czech team na ZOH posílil youtuber Kovy!

9. února 2018 8:48
Kdy hry startují a kdy končí? Na co se můžeš těšit? S kým si dáme první hokej? Kde všude můžeš fandit českému olympijskému týmu?

ČTI TAKÉ: KOVY, GRATULUJEME! OBLÍBENÝ YOUTUBER SE STAL VÍTĚZEM ÓČKO VOLEB A PORAZIL BENA CRISTOVAA!

Kovy letí na olympiádu

XXIII. zimní olympijské hry 2018 v Pchjongčchangu se konají od 9. do 25. února 2018. Slavnostní zahájení proběhne 9. února ve 12:00 (poledne) našeho času. Bude se jednat o jeden z nejkratších úvodů Her v historii. Za vše může mimořádně chladné počasí. Slavnostního průvodu se za Českou republiku zúčastní kolem čtyřiceti sportovců, v jejichž čele ponese vlajku snowboardkrosařka Eva Samková. Sleduj na ČT Sport. 

ZOH 2018 vyvrcholí 25. února hokejovým finále a závěrečným ceremoniálem. Z místa činu tě bude pravidelně informovat Kovy, který se vydal do Jižní Korey společně s Czechteamem!

VIDEO: KOVY letí na olympiádu: 

Sleduj Český olympijský tým na ZOH 2018 v jihokorejském Pchjončchangu! Co dělá fanoušek Czech teamu při olympiádě? 

Vlož si na FB do profilové fotky rámeček a ukaž, že podporuješ Český olympijský tým:

Češi na ZOH

Česká výprava na OH 2018 bude mít 95 sportovců. Nechybí ani velké naděje rychlobruslařka Martina Sáblíková a snowboardistky Eva Samková s Ester Ledeckou. Šanci na medailové příčky mají i čeští biatlonisté. Gabriela Koukalová se však ze zdravotních důvodů olympijských her nezúčastní. Hokej na ZOH v Pchjongčchangu začíná pro českou reprezentaci utkáním s Koreou 15. února. První závod v biatlonu na olympijských hrách se koná již 10. 2. Kompletní seznam závodů jednotlivých disciplín naleznete v programu ZOH.

Olympijské symboly

Maskotem ZOH byl zvolen bílý tygr Suhorang, který je symbolem síly a důvěry v místních lidových pohádkách. Olympijská pochodeň po pořadatelské zemi urazila symbolických 2018 kilometrů a na jejím putování si ji vystřídalo až 7 500 lidí. (Zdroj: iDnes.cz)

Veškeré podrobné informace najdeš ve speciálu Zimní olympijské hry 2018 v Pchjongčchangu na iDnes.cz.

#kovy #kajakovar #karelkovar #karel #kaja #kovar #youtube #youtuber #olimpiada

Příspěvek sdílený Kovy FP (@miluji.karla),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:48 sobota 9. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 33
  LOVE
 • 18
  SUPER
 • 14
  LOL
 • 13
  FAIL
 • 11
  WTF
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART