Žhavé spekulace o iPhone 13 Pro a našlapaná závodní hra pro mobily

23. února 2021 21:51
Máme pro vás pozvánku na nejnovější díl pořadu SMARTmania, který se věnuje novinkám a zajímavostem ze světa technologií. Tentokrát to bude hlavně o automobilech. Premiérový díl odvysíláme už dnes v 17:30, tak se nezapomeňte dívat. Případně si můžete naladit reprízy ve středu a v neděli.

Je už železnou pravidelností, že Apple každý podzim představuje novou řadu iPhonů a nejinak tomu má být letos. Firma z Cupertina údajně připravuje nástupce všech čtyř loňských modelů, a to i přesto, že nejmenší iPhone 12 mini se neprodává podle představ. Jelikož se jablečné telefony loni dočkaly designové změny v podobě rovných boků, letos pravděpodobně na žádné úpravy vzhledu nedojde. Jak by mohl vypadat iPhone 13 Pro? Máme pro vás první neoficiální ukázky.

iPhone 13

Letošní iPhony mají dostat stejně velké displeje jako v minulém roce, avšak očekávat máme několik zásadních vylepšení – Apple použije energeticky úspornější panely, které se budou pyšnit výrazně rychlejším překreslováním. Konečně bychom se měli dočkat integrace technologie Always-On pro zobrazování pohotovostních informací, po které fanoušci iOS volají již pěkně dlouho.

Project Cars

Už déle než tři roky nás dělí od prvního oznámení mobilní verze závodní hry Project CARS GO. Z neznámého důvodu se vývoj neskutečně protáhl a ze strany vývojářů nedocházelo k žádné komunikaci. Prakticky to vypadalo, že byl vývoj titulu pozastaven či dokonce zrušen. Opak je ale pravdou a nyní jsme se překvapivě dočkali oznámení termínu vydání pro Android i iOS. Vývojáři upřesnili, že Project CARS GO vyjde 23. března.

Hacker

Také pro vás máme test očekávaného smartphonu Xiaomi Poco M3 či recenzi elektromobilu Volkswagen ID.3 (2021). A minout byste neměli ani náš podrobný článek o tom, jak na sociálních sítích nenaletět podvodníkům.

Pokud nestihnete úterní premiéru v 17:30, můžete si SMARTmanii naladit v repríze ve středu ve 14:00, a případně v neděli v 11:00 a 16:00. Záznamy všech odvysílaných dílů naleznete v archivu pořadu. Pořad vzniká ve spolupráci se serverem SMARTmania.cz, kde každý den najdete ty nejnovější trendy a novinky ze světa technologií.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:51 středa 23. června 2021. Anketa je uzavřena.

 • 4
  LOVE
 • 3
  FAIL
 • 3
  OMG
 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART