Zeptej se, na co chceš! Instagram má další super novinku!

12. července 2018 9:10
Instagram se s novinkami zřejmě nehodlá zastavit. A nová funkce Otázka nás hodně baví.

Instagram přišel s další novinkou

Není týdne, kdy by si pro nás Instagram nepřichystal nějakou super novinku. Po aktualizaci se v instastories objevila nová funkce. Jedná se o nálepku Otázky neboli zeptej se mě, na co chceš. Vaši sledovatelé se vás mohou zeptat na všechno, co je zajímá a následné odpovědi mohou být zodpovězeny v dalším příspěvku.

Uživatel vybere štítek a vloží jí do instastories k fotografii nebo k videu. Skvělé na tom je, že sledovatel, který se vás na něco zeptal, už nebude viděn v následujícím příspěvku, ale jen jeho otázka. Vše je tak zcela anonymní. Funkce je k dispozic v systémech iOS a Android.

Instagram přichází s novinkou

Otázky vám budou zasílány do soukromých zpráv a usnadňuje to odpovědi na otázky, které se neustále opakují a vy nechcete odpovídat každému zvlášť. Tato funkce opět podporuje větší interakci s follovery a samozřejmě to znamená i více času stráveného přímo v aplikaci.

Instagram a další super novinka! Řadí pro tebe jednotlivé příběhy!

Nejenže se vás vaši sledovatelé mohou na něco zeptat, ale i vy máte možnost se svého oblíbence zeptat na, co chcete. A to je výzva! Minulý týden společnost, kterou v roce 2012 koupil Facebook, oznámila, že na instastories tráví denně po celém světě více než 400 milionů lidí. 

To jeje dvojnásobek počtu uživatelů, které má Snapchat, což je podobný styl jako současná instastorie. Tak schválně, kdo z vás má ještě Snapchat?

ČTI TAKÉ: Instagram chce konkurovat Youtube! Spouští vlastní televizi!

Zeptej se na, co chceš

Odpověď se dozvíš na instastories

Je to super jednoduché

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:10 pátek 9. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 30
  SUPER
 • 24
  OMG
 • 23
  LOL
 • 21
  FAIL
 • 21
  LOVE
 • 19
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART