ZDARMA S ÓČKEM NA SPECIÁLNÍ PŘEDPREMIÉRU DUCHAŘSKÉHO HORORU V ZAJETÍ DÉMONŮ 2!

26. května 2016 19:50
ÓČKO ti dává jedinečnou šanci zkouknout speciální předpremiéru dlouho očekávaného hororu V zajetí démonů 2! Vezmi kámoše a stavte se v pátek 3. června večer ve Žlutých lázních v Praze! Vstup je zdarma, čeká tě i grilovačka, welcome drink, bar a speciální hororová atmosféra!

ÓČKO a Freeman Entertainment uvádí speciální předpremiéru filmu: V zajetí démonů 2! Exkluzivní promítání očekávaného hororu režiséra Jamese Wana!

Kdy: pátek 3. 6. 2016
Kde: Žluté lázně (Podolské nábřeží 3, Praha 4 – Podolí)
Začátek: Při setmění ve 21:30
Vstup: Zdarma

Tak neseď doma a přijď se bát. ÓČKO ti nažene husí kůži!

Co tě čeká:

 • Tématický welcome drink
 • Speciální hororová atmosféra
 • Otevřený bar
 • Grilování a spousta skvělého jídla
 • Pro prvních 100 příchozích je připraven dárek!

O co ve filmu jde? Manželský pár odcestuje do severního Londýna vyšetřovat jeden z nejhrůzostrašnějších případů paranormálních aktivit, aby pomohl svobodné matce, která žije sama se svými čtyřmi dětmi v domě zamořeném zákeřnými duchy. Režisér James Wan („Rychle a zběsile 7“) natočil ve studiích společnosti New Line Cinema hororový thriller o nadpřirozených jevech „V zajetí démonů 2“, ve kterém na plátna kin přináší další skutečný případ z archivů světově proslulých vymítačů démonů, manželů Eda a Lorraine Warrenových.

Role manželů Lorraine a Eda Warrenových si ve filmu zopakovali držitelka nominace na Oscara Vera Farmiga („Lítám v tom“, TV seriál „Batesův motel“) a Patrick Wilson (hororové thrillery „Insidious“).

Fotogalerie

Film navazuje na fenomenální celosvětový úspěch Wanova filmu „V zajetí démonů“, jehož premiéra zaznamenala největší divácký zájem z původních hororových filmů v historii. Film vydělal v celosvětovém měřítku více než 319 miliónů USD a dodnes se s tržbami za vstupné drží v kategorii hororů na druhém místě, hned za filmem „Vymítač ďábla“.

Roli matky samoživitelky ztvárnila Frances O’Connor (TV seriál „The Missing“) a do rolí jejích dětí byli obsazeni Madison Wolfe (TV seriál „Zoo“) a nováčci Lauren Esposito, Patrick McAuley a Benjamin Haigh; další role ztvárnili Maria Doyle Kennedy (TV seriál „Orphan Black“), Simon Delaney (animovaný TV seriál „Roy“), Franka Potente (TV válečné drama „The Bridge“) a Simon McBurney („Mission Impossible – Národ grázlů“).

Scénář na motivy původního příběhu Chada Hayese, Careyho W. Hayese a Jamese Wana napsali Chad Hayes, Carey W. Hayes, James Wan a David Leslie Johnson.

Společně s Jamesem Wanem film produkovali Peter Safran a Rob Cowan, kteří s ním v minulosti spolupracovali již na filmu „V zajetí démonů“. Výkonnými producenty byli Toby Emmerich, Richard Brener, Walter Hamada a Dave Neustadter.

Hlavní kameraman byl držitel nominace na Oscara Don Burgess („Forrest Gump“, „42“). Dalšími členy Wanova filmového štábu byli jeho spolupracovníci z filmu „V zajetí démonů“ vedoucí výpravy Julie Berghoff, vedoucí střihu Kirk Morri, návrhářka kostýmů Kristin Burke a skladatel Joseph Bishara.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 19:50 pátek 23. září 2016. Anketa je uzavřena.

 • 32
  SUPER
 • 10
  LOVE
 • 3
  LOL
 • 3
  WTF
 • 2
  FAIL
 • 1
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART