Zayn Malik si nechal opět vytetovat na tělo svou holku! Nepoučil se ze vztahu s Perrie?

18. ledna 2018 16:36
Zayn Malik je zřejmě nepoučitelný. Jeho tělo totiž opět „zdobí“ podobizna jeho současné přítelkyně!

ČTI TAKÉ: Hodně drsné! 7 kluků se svěřilo s tím, jak přišli na to, že je jejich holka podvádí!

Gigi Hadid a Zayn Malik

Všichni kluci z One Direction (kromě Nialla Horana) milují tetování a po tělech jich mají dohromady několik desítek. Musíme přiznat, že Zayn Malik nám vždycky přišel jako ten, který si dává tetování za každou cenu a přišlo nám, jak když pro něj přestávají mít význam...


Shawn Mendes dokáže například každé své tetování okomentovat, ale u Zayna jsme začali mít dojem, že má tetování jen proto, aby na těle něco nového měl. Vypadá to ale, že jeho nejnovější kérka má pro něj velký osobní význam. Jsou to oči a obočí vykérované podle fotky jeho přítelkyně, modelky Gigi Hadid. Je to ale dobrý nápad?

ZÁBAVNÝ FILMOVÝ KVÍZ! 20 OTÁZEK NA TÉMA 50 ODSTÍNŮ! JSI OPRAVDOVÝ FANOUŠEK?

Všichni si dobře pamatujeme na divoký rozchod Zayna a zpěvačky Little Mix - Perrie Edwards, který doprovázelo obviňování z nevěry, lži a hádky. A právě Perrie si nechal Zayn kdysi vytetovat. Kérku si nechal odstranit brzy poté, co začal randit se slavnou modelkou Gigi, ale všichni víme, že odstraňování tetování není žádná legrace, zvlášť pokud se jedná o velký motiv.Samozřejmě jeho krok chápeme, protože která holka by chtěla chodit s klukem, který má vytetovanou tvář své ex? Proto nás překvapuje, že se zpěvák nenechal poučit a opět si na sebe nechal vytetovat portrét své přítelkyně, přestože je jasné, že v tuhle chvíli nejspíš věří tomu, že láska s Gigi vydrží věčně. 

Uvidíme, jak dlouho jim jejich láska vydrží, přestože jim to moc přejeme. Snad Zayn nebude muset přemýšlet, kam zase s očima své přítelkyně, až ho přestane bavit!

ČTI TAKÉ: Bacha! Někdo na seznamce Tinder předstírá, že je Liam Payne!

birthday boogie 藍 @zayn

Příspěvek sdílený Gigi Hadid (@gigihadid),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:36 pátek 18. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 50
  LOVE
 • 35
  WTF
 • 27
  FAIL
 • 24
  OMG
 • 21
  LOL
 • 20
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART