Zayn Malik se zastal zpěvačky Taylor Swift! Co si myslí o bulváru?

13. září 2017 11:00
Zayn Malik prozradil v aktuálním rozhovoru, jak moc času věnuje sledováním životů ostatních lidí...

ČTI TAKÉ: Potřebuje pomoc od Justina Biebera! Kourtney Kardashian má trable se svým ex!

Zayn se zastal Taylor.

Přestože Taylor Swift se nedávno svou novinkou dostala do čela britské hitparády, čelila kritice, že v něm vytahuje staré spory. Na jejím obhajobu se postavil Zayn Malik. „Úspěch si zaslouží, protože pracovala opravdu tvrdě,“ říká Zayn.

Příspěvek sdílený Zayn Malik (@zayn),

Zpěvák s Taylor spolupracoval na písničce I Don ́t Wanna Live Forever a společně získali cenu MTV VMAs za nejlepší spolupráci. „Abych byl upřímný, nevěnuji moc času sledováním soukromého života ostatních lidí. Nezabývám se ani tím, co o mě říkají ostatní lidé. Setkávám se s lidmi, kteří jsou v pohodě a navzájem se respektujeme. Samozřejmě občas se podívám na to, co se o mě píše, ale je mi to jedno,“ přibližuje zpěvák svůj názor na bulvár.

via GIPHY„Taylor hodnotím jako umělce, je v pohodě a myslím si, že si úspěch zaslouží, protože pracovala opravdu tvrdě. Slyšel jsem její píseň, je to zábavné a velmi profesionální,“ uzavírá Zayn. Ten minulý týden vydal nový singl Dusk Till Dawn, na kterým spolupracoval tentokrát se Siou. Jeho druhé album by mělo vyjít v příštích měsících. Obal alba bude zřejmě hodně speciální, takže už se nemůžeme dočkat až vyjde!

ČTI TAKÉ: 6 faktů a zajímavostí o Zaynovi Malikovi! Do koho byl kdysi zamilovaný?

ZAYN, Taylor Swift - I Don’t Wanna Live Forever:

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:00 čtvrtek 11. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 54
  LOVE
 • 15
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART