Zayn Malik otevřeně o vztazích ve One Direction: Co mu kluci provedli?

7. listopadu 2018 9:17
Zayn Malik opustil kapelu One Direction a vydal se na sólovou dráhu už v roce 2015. A není tajemstvím, že zatím stály rozpory se zbylými členy.
Zayn Malik

Ačkoli si directioners nikdy nechtěli připustit, že to mezi Zaynem Malikem (25) a dalšími členy kapely One Direction je opravdu vypjaté, zdá se, že se s tím budou muset smířit.

Zayn odešel z kapely v roce 2015 za zvláštních okolností a dal se na sólovou dráhu. O dalších členech kapely v žádných rozvorech nechtěl moc mluvit, tentokrát si ale na svoje poměry pustil ústa na špacír.

V posledním rozhovoru pro britskou Vogue řekl, že na tohle období nemá vůbec příjemné vzpomínky. Přestože s One Direction trávil pět let den co den, neudělal si tam jediného dobrého přítele. Ale co se vlastně stalo?

KVÍZ O ONE DIRECTION: OPRAVDU SE VYZNÁTE V BRITSKÉM BOYBANDU?

„Já jsem byl vždycky něco jako takový samostatně fungující ostrov. Jsem samotář a nesedím si s mnoha lidmi,“ přiznal Zayn a pokračoval: „Popravdě jsem se žádným z nich nehovořil už roky. Staly se nějaké věci, byly řečené nějaké věci a potom jsem odešel. Byly to jízlivé ošklivé věci, které bych nikdy nečekal. Seběhlo se několik takových menších hádek jako smršť a pak už mezi námi byla cítit špatná krev,“ popsal Zayn. Co konkrétně mu kluci řekli Zayn rozebírat nechtěl. Už je prý celá tahle věc s One Direction za ním.

ČTĚTE TAKÉ: NOVÁ MILOSTNÁ PÍSEŇ ZAYNA MALIKA JE ÚDAJNĚ O JEHO VZTAHU S HARRYM STYLESEM

Zayn Malik & 1D

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:17 čtvrtek 7. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 184
  WTF
 • 51
  OMG
 • 44
  FAIL
 • 31
  LOL
 • 31
  LOVE
 • 22
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART