Zamilovaný pár spolu chtěl zůstat navždy. Přání se jim splnilo. Stali se oběťmi útoku v Manchesteru.

25. května 2017 12:22
Z tohoto příběhu opravdu mrazí. Nerozlučný pár teenagerů Liam (19) a Chloe (17) si přál zůstat spolu až do smrti. Ta ale přišla mnohem dřív, než by kdo čekal v podobě sebevražedného atentáníka...

ČTI TAKÉ: JAK UCTIL HARRY STYLES PAMÁTKU OBĚTÍ TERORISTICKÉHO ÚTOKU V MANCHESTERU?

Liam Curry a Chloe Rutherford zemřeli spolu

Liam Curry a Chloe Rutherford jsou bohužel mezi 22 oběťmi teroristického útoku v Manchesteru, který se odehrál na koncertě zpěvačky Ariany Grande. Splnilo se jim jejich přání všech zamilovaných - navždy zůstat spolu a společně odejít z tohoto světa.

Ve středu vydaly rodiny Liama a Chloe společné prohlášení: „Té noci, kdy naše dcera Chloe a náš syn Liam zemřeli, jejich křídla byla připravená, ale naše srdce ne. Byli spolu dokonalí a patřili k sobě.

„Oba byli krásní navenek i uvnitř a od té doby, co se do sebe zamilovali byli nerozluční stejně jako naše obě rodiny. Chloe vždycky popisovala, jak moc Liama zbožňuje a on zase vždycky říkal, že by pro Chloe udělal cokoliv na světě. Rádi společně cestovali a objevovali nová města a místa. Chtěli zůstat spolu... a tak to teď je“, popsali rodiče vztah svých dětí.

Obě rodiny se snažily okamžitě poté, co se dozvěděli o masakru na koncertě, kontaktovat svoje děti, ale marně. Na jejich telefonáty ani smsky už nikdo neodpověděl.

Děsivou náhodou je i to, že Liamův táta bohužel zemřel necelých 9 týdnů před svým synem ve věku 49 let na rakovinu.

Myslíme s bolestí v srdci na všechny rodiny, které tu zůstaly po obětech pondělního útoku, kterými byly převážně děti.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:22 pátek 22. září 2017. Anketa je uzavřena.

 • 362
  OMG
 • 110
  FAIL
 • 41
  LOVE
 • 25
  WTF
 • 19
  SUPER
 • 15
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART