Zamilovaný pár Chole a Liam, který nepřežil útok v Manchestru je společně i pohřben!

22. června 2017 13:21
Chloe a Liam spolu šli na koncert Ariany Grande v Manchestru, ze kterého se už domů nevrátili. Teď jsou společně i pohřbeni.

ČTI TAKÉ: Zázrak v talentové soutěži! Taneční skupina předvedla nevídanou světelnou show!

Liam Curry a Chloe Rutherford zemřeli spolu

Je tu už několik týdnů, co sebevražedný atentátník zabil v Manchesteru po koncertě Ariany Grande 22 lidí. Ti opouštěli po koncertu Manchester arénu, když vybuchla bomba. Mezi mrtvými i zraněnými byli především mladí lidé a děti, u kterých je Ariana velmi oblíbená. O týden později se konal charitativní koncert One Love Manchestr, který se konal na počest obětí.

Mezi mrtvými byl i mladý pár Chloe Rutherford a Liam Curry a jejich rodiny je považovali za neodělitelné. Chloe a Liam měli před několika dny i pohřeb, na kterém se sešli nejen pozůstalí, ale stovek lidí čekalo venku před kostelem. „Chloe a Liam byli a stále jsou obrazem lásky. Byli společně neoddělitelní na zemi a nyní jsou spolu i v nebi,“ řekl farář, který obřad vedl. Pár spolu je i pohřben.

Na pohřbu zazněli písně Perfect od Eda Sheerana a One Last Time od Ariany Grande. Ariana tu samou píseň zazpívala i na charitativním koncertu, ale i Chloe se věnovala zpěvu. Studovala hudbu na vysoké škole a byla skvělou zpěvačkou.

Samotná Ariana dala najevo, že na fanoušky, kteří přišli o život nikdy nezapomene. Nejenže se setkala s rodinami a navštívila nemocné, ale nadále vzpomíná na oběti. Ani my stále nemůžeme na tragickou událost zapomenout!

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:21 pátek 20. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 138
  LOVE
 • 21
  SUPER
 • 18
  OMG
 • 14
  FAIL
 • 10
  WTF
 • 9
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART