Zamilovaný Justin Bieber píše básně, medituje a začal chodit na kurz vaření!

23. listopadu 2017 11:39
Od té doby, co se Justin Bieber dal znovu dohromady se Selenou Gomez, je prý v novém vztahu velmi zásadový...

ČTI TAKÉ: JAK DNES VYPADÁ UPÍRSKÁ DCERA RENESMÉ ZE STMÍVÁNÍ?

Selena Gomez a Justin Bieber

Přinejmenším tak to vypadá na základě bulvárních článků, jehož autoři poslední dobou více než kdy jindy hladoví po vědění o tom, jak spolu tyto dvě mladé hvězdy vycházejí.

Justin Bieber a Selena Gomez

Podle Hollywoodlife.com Justin Seleně volá alespoň pětkrát denně, pokud se zrovna nevidí (což samo o sobě nepůsobí nijak neobvykle). Také jí ale každý týden napíše báseň a kromě toho začal chodit na kurz vaření, aby jí mohl připravovat veškerá její oblíbená jídla. 

Jsou spolu!

Přestal také chodit na večírky a denně medituje – to však může souviset zkrátka se změnou Justinova životního stylu, ke které se odhodlal před dvěma lety.

Seleně se také prý svěří pokaždé, když se ohlédne za nějakou jinou dívkou. „Selena nemá potřebu to vědět, ale je ráda, že je Justin otevřený a upřímný,“ tvrdí zdroj.

Selena Gomez a Justin Bieber

Stejný magazín ovšem v roce 2015 tvrdil, že spolu Justin a Selena měli nechráněný sex a pravděpodobně čekají dítě, což se samozřejmě neukázalo být pravdou. Je tak možné, že spíše než o vrchol romantické oddanosti se tu jedná o projevy Bieberova osobního růstu, který si senzacechtiví novináři zkrátka tak trochu přibarvili...

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:39 pátek 23. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 381
  LOVE
 • 52
  LOL
 • 39
  SUPER
 • 31
  OMG
 • 29
  WTF
 • 28
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART