Zamilované gesto! Čím Louis Tomlinson ukázal, že miluje svojí přítelkyni Eleanoru?

26. července 2017 14:31
Zpěvák ukázal, že svou holku opravdu miluje!

ČTI TAKÉ: Znáš nejsledovanější dvojčata? Lisa a Lena Mantler se proslavila jako puberťačky!

Louis je o své Elanory moc zamilovaný

Louis Tomlinson byl se svojí přítelkyné Eleanor Calder neskutečně roztomilý a společně i velice šťastní. Začali spolu chodit jako teenegaři, všichni je společně milovali, ale pár se po několika letech bohužel rozešel. Teď k sobě jako dospělí lidé našli opět cestu, přestože Louis má syna s jinou dívkou, Brianou Jungwirthovou.

Nedávno se ale zpěvák rozhodl a věnoval ženě svého života nové tetování. Jedná se o jednoduché E, které se nachází na jeho ruce. Na tomto místě bude na svou přítelkyni pořád myslet, protože na tetování pořád uvidí. Ať už to bude na koncertě, zkoušce či na turné, když u něj jeho přítelkyně nebude. Louis dal na svůj Instagram nedávno novou fotku, kde je tetování velice dobře vidět, ale nijak ho nekomentoval.

Coming soon @highsnobiety @atipw @alexdemora @kappa_kontroll @sophiecasha

Příspěvek sdílený Louis Tomlinson (@louist91),
Je krásné, jaké gesto Louis udělal, protože pro Eleanoru to musí být neskutečně těžké. Nejenže je jejich vztah neustále pod drobnohledem médií a fanoušků, ale Eleanora musí překonat i to, že Louis má dítě s jinou ženou. Louis jí přesto miluje a nedávno se o ní svěřil i v jednom rozhovoru.

„Je pár písní, které se jí opravdu líbí a kterou jsou zkrátka jen naše. Chtěl jsem, aby to album působilo jednotně, takže jsem ho tak napsal. Uslyšíte mojí cestu jako jednoho člověka za během tří let. Eleanora mi moc pomohla a moc jí miluji,“ svěřil se dojemně zpěvák. Louisi, klobouk dolů, nádherné gesto a vyznání!

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:31 čtvrtek 23. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 203
  LOVE
 • 26
  WTF
 • 24
  LOL
 • 22
  SUPER
 • 22
  FAIL
 • 13
  OMG
Foto

L28e96n56k33a V40r85á27b10e75l54o54v49á

Vážně? Eleanora-u? Bože..

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART