Za Biebera se na internetu vydával třicetiletý přistěhovalec! Mladé dívky lákal na sex fotkami Justina!

20. září 2017 12:58
Neskutečné! Yohann Ramchelawon se na internetu vydával za Justina Biebera. Na kolik let půjde sedět?

ČTI TAKÉ: Justinova bývalka Sofia Richie má nového kluka! Se kterou slavnou kráskou Scott Disick žil?

Justin Bieber / Yohann Ramchelawon

Justin Bieber měl nehodu.

Je neskutečné, co jsou někteří lidé schopni udělat. Nelegální přistěhovalec Yohann Ramchelawon se rozhodl, že schová svou pravou tvář a na internetu se vydával za mladého Justina Biebera. 

Na Justinovy fotky lákal dívky od 12 do 17 let a Justinovu tvář používal na Instagramu, WhatsApp, Skypu a Facebooku. Třicetiletý Yohann nutil dívky k sexu před kamerou a vyhrožoval následně sdílením jejich videí na internetu.

Na fotkách, které k seznamování používal, bylo Justinovi zhruba 16 let. „Používal různé jeho fotky a tvrdil, že je teeneger z vysoké nebo střední školy. Posílal dívkám básničky, kde je nazýval „baby“ a říkal jim, že miluje, když si s ním píšou, protože je osamělý. Následně po nich chtěl, aby mu posílaly své nahé fotky,“ přibližuje policejní vyšetřovatel John Wait.

„Vyšetřování začalo, když jedna dívka z Manchesteru nahlásila na policii, že chlapec jménem Ryan po ní chce na internetu nahé fotky. 

Rád bych této dívce poděkoval, že se svěřila policii a pomohla nám díky tomu tohoto zvrhlého muže dostat do vězení a zároveň pomohla chránit další dívky, aby se také nedostaly do jeho pasti,“ dodal vyšetřoval. Ramchelawon byl zatčen 6. ledna a v jeho telefonu se našlo desítky fotek a videí od mladých naivních dívek...

Ramchelawon byl odsouzen k 15 letům vězení a za mřížemi si posedí minimálně 10 let než bude moci požádat o propuštění. I po svém pobytu bude muset hlásit své místo pobytu po dalších pět let, a pokud toto poruší, vrátí se opět do vězení.

ČTI TAKÉ: Marilyn Manson je znechucen tím, že ho Bieber nosí na tričku: „JB je kus hov⋆a!“

Vodafone YOU FEST 2017

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:58 čtvrtek 18. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 33
  OMG
 • 26
  WTF
 • 19
  LOL
 • 15
  SUPER
 • 15
  FAIL
 • 12
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART