Z Shopaholic Nicol je zpěvačka! Ohodnoť první song úspěšné Youtuberky a moderátorky ÓČKA!

2. října 2017 9:14
Jedna z nejúspěšnějších a nejsledovanějších českých Youtuberek a naše ÓČKO moderátorka Mixxxer show - Shopaholic Nicol včera vydala svůj první klip!

ČTI TAKÉ: SELENA GOMEZ: NEJSLEDOVANĚJŠÍ HVĚZDA INSTAGRAMU. BYLA BY ALE TAK SLAVNÁ I BEZ JUSTINA BIEBERA?

NICOL - videoklip ZTRACENÁ (2017)

Nicol napsala na svůj Instagram: „A je to venku. Moje vlastní písnička Ztracená. Já tak doufám, že se vám bude líbit! Napište mi prosím na Youtube, jak se vám líbí! #ztracena #nicol #prvnisingl #milujuto #dekujuzato“

Slavná Youtuberka potěšila své fanoušky svým prvním singlem Ztracená, který doprovází podařený videoklip! 

Hned pár hodin po zveřejnění na Youtube videoklip podle očekávání trenduje! Jak se ti Nikčin počin líbí? Ohodnoť tuhle hudební novinku pod článkem!

NICOL - ZTRACENÁ [OFFICIAL VIDEO]: 

Ohodnoť první singl Nicol - Ztracená (jako ve škole):
1
1
997
5
5
314
2
2
279
3
3
242
4
4
179

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:14 úterý 30. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 389
  SUPER
 • 143
  FAIL
 • 114
  LOVE
 • 49
  WTF
 • 44
  LOL
 • 24
  OMG
Foto

M21a19r98c31e32l63a D

oprava...* se zpěvem...ze zpěvem není gramaticky správně

Foto

M68a46r57c63e95l64a D

Ahoj. Předem říkám, že nejsem ani režisérka a ani zpěvačka (ze zpěvem mám zkušenosti, které by se ovšem mohly zdát jako vedlejší...v dnešní době může mít totiž kapelu každý (ano, zpívám v kapele)). V klipu vidím hromadu okopírovaných prvků (nevím, jestli je to skutečně pramenem inspirace, ale když jsem viděla pasáž, ve které visí žárovky ze stropu, tak první co mě napadlo - Nickelback - If today was your last day.) V dnešní době je těžké vymyslet originální klip. I přes tuto skutečnost je klip v pohodě. Co se týče zpěvu, tak si myslím, že není nutno na hlas tolik tlačit. Věřím tomu, že máš hlas krásný. Slyším tam ale zbytečné vibrování. Také si myslím, že není nutné, aby zněl hlas hrubší než ve skutečnosti je. Každý kdo se snaží začít nebo prorazit v hudbě se snaží o hezčí a profesionálnější projev.

V tomto případě byla přehnaná snaha spíš na škodu.

Já klip nemám, nemáme ani oficiálně nahraný song. Proto to, prosím, neberte jako kritiku ze závisti. Berte to jako postřeh někoho, kdo si našel chvilku času, aby si poslechl tuto písničku. Přeji mnoho štěstí v další kariéře a v životě. Krásný den.

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART