Z krásné herečky Blake Lively ze seriálu Gossip Girl je bezdomovec!

9. listopadu 2017 20:56
Co na její proměnu říká její manžel, herec Ryan Reynolds?

ČTI TAKÉ: Milovníci Harryho Pottera si ho budou moct chytnou v rámci hry Pokemon Go!

Blake Lively a její filmová proměna

Blake Lively, jsi to doopravdy ty? Sexy kráska byla vyfocena během natáčení nového filmu The Rhythm Section s totálně změněným vzhledem. Ten navíc nevypadal vůbec hezky. Blake svůj „nový“ outfit doplnila krátkými a mastnými vlasy, ukryté pod čepicí a nepěstěnou tvář. 

Nebojte, Blake se nezbláznila, ale kývla na novou roli. I díky tomuto vzhledu jí na začátku listopadu v Dublinu téměř nikdo nepoznal. S pomocí velmi šikovných maskérů měla Blake tmavé kruhy pod očima a na sobě měla nevzhledné kalhoty a sluchátka. Film, který herečka chystá je o Stephanie, která ztratí svou rodinu během letecké havárie.

„Když ale zjistí, že havárie nebyla nehoda, její vztek se znovu ozve a ona se rozhodne, že odhalí pravdu. Změní tak identitu, aby vypátrala vrahy svých nejbližších,“ vysvětluje studio, které film připravuje.

Blake se po krátké pauze kvůli narození své druhé dcery Ines Reynolds vrátila a je lepší než kdy dřív. Blake ale nepřipravuje jen tento film, chystá další dva akční snímky   a už teď je jasné, že se máme na, co se těšit.

ČTI TAKÉ: Žhavý teen kluci z Latinské Ameriky se představují. Co říkáš na CNCO? Hlasuj!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:56 pátek 9. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 22
  OMG
 • 20
  SUPER
 • 17
  FAIL
 • 16
  LOL
 • 15
  LOVE
 • 14
  WTF

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART