Z domu s bazénem se stane noční můra. První horor roku 2024 je v kinech!

5. ledna 2024 14:55
Kdo by nechtěl žít v domě s bazénem? Z typického snu příslušníků střední třídy se ale lusknutím prstu může stát noční můra. Stačí dostat chuť na romantické noční koupání. Mistři hororu, studio Blumhouse a produkující James Wan, natočili film, po jehož vidění přestanete mít bazény rádi!

Hrdiny hororu Noční koupání jsou Wallerovi, rodina, jež se právě nastěhovala do domu s velkým bazénem na klidném předměstí. Právě možnost pravidelně rehabilitovat ve vodě byla hlavním důvodem, proč si tohle místo vybrali jako svůj domov. Táta Ray je bývalý úspěšný hráč baseballu, jemuž kariéru přeťalo nepříjemné degenerativní onemocnění. Ray se nevzdává a věří, že pravidelné cvičení může vést až k zázračnému vyléčení. Manželka Eve a dvě dospívající děti si koupání na zahradě taky užívají dosyta.

Noční koupání 2024

Protože jsme ale v hororu, idylka netrvá dlouho. Dům, do něhož se nastěhovali, má děsivou minulost a Wallerovi se mají stát její součástí. Vše, čeho se bojíte, se skrývá pod hladinou a čeká na pravou chvíli. Čeká na člověka, který dostane uprostřed noci báječný nápad si jít zaplavat. Naposled v životě.

Díky režisérovi Bryci McGuireovi, pro kterého je voda životní téma, produkujícímu Jamesi Wanovi (tvůrce série Sestra a V zajetí démonů) a studiu Blumhouse se diváci přesvědčí, že pod hladinou toho může číhat mnohem víc.

Více info o filmu najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:55 sobota 4. května 2024. Anketa je uzavřena.

 • 24
  LOL
 • 23
  FAIL
 • 23
  OMG
 • 22
  WTF
 • 22
  LOVE
 • 21
  SUPER

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART