Youtuber se kaje za své kontroverzní video se sebevrahem a chce věnovat peníze charitě

26. ledna 2018 18:26
Youtuber se snaží omluvit se dalším videem. Podaří se mu to a vezme ho svět Youtube a fanoušci na milost?

ČTI TAKÉ: Thirty Seconds to Mars vydali nový singl Dangerous Night

Youtuber Logan Paul

Vypadá to, že se youtuber Logan Paul pořádně kaje. Zveřejnil totiž sedmiminutové video, které upozorňuje na problematiku sebevražd a snaží se tak o případnou prevenci. 

Je to jeho první video (kromě omluvy), které zveřejnil po kontroverzní nahrávce, na které navštívil sebevražedný les v Japonsku a natočil v něm mrtvé tělo jedné z obětí.

Logan se sice za toto video několikrát omluvil, ale kritika, která na něj padla, byla obrovská. Youtuber nyní dokonce slíbil darovat 1 milion dolarů na charitativní organizaci, která se zabývá prevencí sebevražd.

Jeho video z lesa se nelíbilo ani Youtube, kteří chtěli přerušit všechny jeho projekty a smazat jeho kanál. Video, které zveřejnil nyní, je ale úplně něco jiného. Začíná tím, že mluví s Kevinem Hinesem, který chtěl spáchat sebevraždu skokem z mostu Golden Gate.

KVÍZ: 21 otázek! Jak dobře znáš Shopaholic Nicol? Zjisti v testu, jak na tom jsi!„Je to jeden z těch neskutečných lidí, se kterými jsem se potkal za poslední tři týdny. Snažím se lépe porozumět složitostem okolo sebevražd. Vím, že jsem udělal chybu. Vím, že jsem zveřejnil video, které jsem neměl,“ kaje se youtuber.

V nejnovějším videu přiznává, že neměl ponětí o tom, proč lidé páchají sebevraždy a prostřednictvím tohoto projektu se snaží společně s odborníky své fanoušky do problematiky zasvětit. Odborníci se snaží pomoci i lidem, kteří znají někoho, kdo se o sebevraždu pokusil, či jsou to oni sami.

„Je čas se poučit z minulosti. Jsem tady, abych se pokusil pomoci,“ říká Logan. Dosavadní reakce na toto video jsou vesměs pozitivní.

ČTI TAKÉ: Pamatuješ si na oblíbený seriál Čarodějky? Těš se! Je tu jeho reboot!

Suicide: Be Here Tomorrow.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:26 sobota 26. května 2018. Anketa je uzavřena.

 • 26
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 13
  LOL
 • 12
  FAIL
 • 12
  LOVE
 • 11
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART