Youtuber Jirka Král oznámil, že končí s natáčením videí! Co bude dělat?

3. září 2018 11:05
Youtuber Jirka Král si pro své fanoušky přichystal pořádný šok. V neděli večer oznámil, že končí s natáčením videí.

Jirka Král oznámil konec kariéry na Youtube

Jeden z nejznámějších youtuberů Jirka Král oznámil, že končí s kariérou na Youtube. Se zprávou přišel prostřednictvím svého dokumentuByl jsem Youtuber, který v přímém přenosu vysílal na svém kanále. Dokument byl vydán jako speciální poděkování za dosažení jednoho milionu odběratelů. „ Speciál za milion odběratelů, který jsme natáčeli skoro rok. Důležitější video u mě na kanále nikdy nevyšlo a už ani nevyjde,“ napsal Jirka k videu. 

Do dokumentu si pozval nejznámější české i slovenské youtubery, kteří odhalují své začátky na Youtube, ale i negativní dopady jejich slávy. Dokument je ale zaměřený samozřejmě na Krále, který začal být známý ne jako Youtuber, ale jako někdejší účastník reality show Nova Farma. 

Jirka popisuje své začátky na Youtube, vzpomíná na své kolegy a kamarády a nechává je v dokumentu i promlouvat. Kromě nich ale ve videu vystupuje i jeho sestra Katka, která je rovněž youtuberka, či Jirkova maminka nebo moderátor Leoš Mareš, kterému Jirka radil, jak rozjet Instagram. Sám Jirka přiznává, že právě moderátor byl jeden z prvních impulsů, proč začal přemýšlet by měl s videi skončit.

KVÍZ: POZNÁTE ČESKOU PÍSNIČKU PODLE TEXTU? OTESTUJTE SE!

Další impuls přišel, když mu během cesty na Alijašku nechybělo natáčení samotných videí. Sám ale přiznává, že moc lidí, který by o svém rozhodnutí řekl, moc není. Jedním z nich byl například Erik Meldik z Viral Brothers. „Je to blázen. Ale je hustej, že to takhle řekne. Já pořád nevěřím tomu, že to řekne. Co bude dělat?“ směje se Meldik. Co ale bude dál, neví ani samotný Jirka.

 „Jsem zvědavý na to, co přijde teď. Kam se to posune. Jestli to, co budu dělat, mě bude bavit víc než Youtube. Zatím to byla práce, která mě bavila nejvíce a dělal jsem jí nejdelší dobu,“ říká Jirka. My držíme Jirkovi palce, a přestože nám budou jeho videa chybět, držíme mu palce v další životní etapě. 

ČTĚTE TAKÉ:  HLAVNĚ SE NESNIŽOVAT NA ÚROVEŇ HATERŮ, ŘÍKÁ JIRKA KRÁL V UKAŽ KÁRU!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:05 úterý 1. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 112
  FAIL
 • 43
  SUPER
 • 28
  WTF
 • 26
  LOVE
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART