DIY: Dívka si vyrobila úžasné černé šaty na ples z odpadkových pytlů!

26. dubna 2018 8:44
Mladá dívka předčila očekávání a na ples dorazila v úžasných šatech, které si vyrobila doma..

ČTI TAKÉ: Trendy: Duhová ofina může být novým fenoménem!

Dívka vytvořila úžasné šaty

Plesová sezóna je sice už pomalu u konce, ale krásné šaty se vždycky hodí. Každý rok se šaty mění a některé dívky jsou tak odvážné, že si vyrábí šaty doma a občas vypadají lépe než z předražených obchodů. Ovšem jedna mladá dívka Amber School povýšila šití šatů doma na vyšší úroveň.Ona si je totiž vyrobila z černých pytlů na odpadky a musíme říct, že by nás to ze začátku vůbec nenapadlo. „Když vás někdo nazve strašidelný, udělejte si šaty z pytlů na odpadky a ukažte jim, jak skvěle mohou vypadat,“ napsala na svůj Twitter k fotce.

Vršek šatů je udělaný z růžiček pytlů a na černou průsvitnou sukni Amber nalepila další růžičky z pytle. Od té doby, co dívka sdílela tutoriál na Youtube, vidělo její šaty více než 12 tisíc lidí. Sama dívka přiznává, že by nikdy nevěřila, že se video stane takovou senzací, ale cítí se úžasně.

Jsi módní maniak? Dokaž to v našem kvízu! 20 otázek pro tebe!

Cítím se tak nadšená a jsem ohromená, kolik lidí video vidělo. Je to úžasné,“ řekla dívka. Amber chce, aby dívky věděli, že existuje mnoho možností, jak si vytvořit, krásné a módní šaty, které mohou být cenově dostupnější, ale zároveň neskutečně krásné.

Bavte se a neberte to příliš vážně. Celá věc je o tom mít se bavit a cítit se krásně,“ radí. Má naprostou pravdu, ples je důležité si užít a nenervovat se, že sis pořídila drahé šaty. Ty levnější, ale zároveň krásné si můžeš vytvořit i doma.

ČTI TAKÉ: Trendy 2018: 10 odstínů laků na nehty, které budou letos na jaře v módě!

MAKING A DRESS OUT OF TRASH BAGS!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:44 pátek 24. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 31
  OMG
 • 18
  LOVE
 • 12
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART