Will Smith a Martin Lawrence budou naposled Mizerové!

16. ledna 2020 0:01
Ve čtvrtek jde do českých kin akční komedie Mizerové navždy. Will Smith a Martin Lawrence se v ní vrací ke svým populárním rolím ochránců zákona Mikea Lowreyho a Marcuse Burnetta.
Mizerové navždy

25 let po premiéře původního snímku Mizerové a 17 let po premiéře Mizerů 2 se Mike Lowrey a Marcus Burnett ještě jednou vracejí ve filmu Mizerové navždy.

„Film je nabitý akcí plné úžasných kaskadérských scén, je plný pozoruhodných nových postav a překvapivých odhalení. Ale i pokud jste předchozí filmy neviděli, budete se rychle cítit jako doma a naše postavy a jejich pozoruhodnou pouť si zamilujete,“ říká producent Jerry Bruckheimer.

Marcuse najdeme v době, kdy se pokouší poněkud ubrat a trávit více času se svou rodinou. Objevuje se ovšem nebezpečná hrozba, která ohrožuje Mikeův život a vtáhne Marcuse znovu do akce, protože Mike je pro něj koneckonců také rodinou.

Mizerové navždy

Kromě osobních problémů se Mike s Marcusem musejí potýkat také s konkurencí elitní nové policejní jednotky Advance Miami Metro Operations (AMMO), která v řadách policistů v Miami zavádí vyšetřovací postupy založené na nejmodernějších technologiích.

Mizerové navždy

„Jde tu o konflikt mezi Mizery a zcela novým policejním stylem,“ říká Will Smith. „To bylo dalším prvkem, který mě na tomhle příběhu skutečně velice zaujal – Mike a Marcus vědí, jak na věc, pokud jde o rozkopávání dveří a podobné postupy, ale pak se objevují lidé z AMMO a ukazují jim, že k problému lze přistupovat i jiným způsobem.“ Více o filmu najdete zde.

Poslední jízdu Mizerů, která bude zábavná, nebezpečná a nepředvídatelná uvidíte v českých kinech od 16.ledna.

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:01 pátek 15. května 2020. Anketa je uzavřena.

 • 10
  LOL
 • 10
  WTF
 • 10
  LOVE
 • 9
  SUPER
 • 6
  FAIL
 • 6
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART