Výroční 200. díl pořadu DRIVE na ÓČKU představí soukromý život svých moderátorů

20. dubna 2018 15:02
V neděli 22. 4. odvysíláme 200. díl pořadu DRIVE, ve kterém se ukáží moderátoři, jak je neznáte.

ČTI TAKÉ: BELLA THORNE PROZRADILA, ŽE MÁ ZA KAŽDÝ POST NA INSTAGRAMU 65 000 DOLARŮ

Moderátoři pořadu Drive - Tonya Graves, Jakub “Buba“ Ouvín a Ivo “Rafan“ Traxmandl

Když jsem slyšela, že v pořadu Drive hledají moderátorku, tak jsem to chtěla zkusit. Nemám dokonalou češtinu, ale prý mluvím lépe než Chantal. Moc se mi líbí ten team kolem, jsou to super lidi, jako rodina,“ říká Tonya Graves, která provází hudební sekci od minulého roku, kdy nahradila zpěvačku Anetu Galisovou, která se nyní věnuje mateřským povinnostem. Hosty z řad extrémních sportovců vybírá Jakub “Buba“ Ouvín, sám MTB jezdec. Lifestylovou sekcí provádí tatér a muzikant Ivo “Rafan“ Traxmandl.

Ve výročním díle strávíme s každou z těchto osobností celý den a dojde i na osobní témata. Jak se Buba vyrovnává se svým tělesným handicapem? Jak těžký byl odchod Tonyi z kapely Monkey Business? A o kolik dětí se stará Rafan, který do toho zároveň řeší comebackový koncert své kapely Pipes and Pints?

Moderátoři pořadu Drive - Jakub “Buba“ Ouvín, Tonya Graves a Ivo “Rafan“...

Pořad běží přes 4 roky a je určen pro všechny příznivce nemainstreamové muziky, extrémních sportů a výstředního lifestylu. Navštívilo ho přes 200 kapel či zpěváků, 200 umělců a 200 sportovců. V hudební části pořadu se ukázaly mladé kapely jako Skylwalker nebo John Wolfhooker, tak hudební legendy typu Tři sestry či Našrot. Zabrousil do mnoha žánrů od rappera Smacka, přes ska kapelu Fast Food Orchestra až po bizár Bert & Friends.

Archiv pořadu najdeš tady.

Do sportovní sekce dorazili mistři jako Vavřinec Hradílek, Maxim Habanec nebo Šárka Pančochová. Nedílnou součástí pořadu jsou i rozhovory s originálními tvůrci jako byl například výtvarník Musa, spisovatel Miloslav Stingl nebo fotograf orgasmických aktů Petr Jedinák. Z řady zahraničních hostů stojí za zmínku olympijský snowboardista Max Parrot, vítěz X Games Taka Higashino nebo anglická kapela Enter Shikari.

Drive

Natáčení pořadu vystřídalo více jak 15 netradičních lokací a nakonec zakotvilo v multikulturním prostoru Drive House, který se stal sídlem pořadu.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:02 sobota 18. srpna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 13
  FAIL
 • 12
  WTF
 • 9
  SUPER
 • 9
  OMG
 • 8
  LOL
 • 8
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART