Vypadal jako ďábel! Pes Frodo zažil zázrak a vypadá úžasně!

25. února 2018 20:18
Zázraky se občas dějí. I v případě zanedbaného psa Froda.

ČTI TAKÉ: LETUŠKA SE ZBAVILA 90 % SVÉHO OBLEČENÍ A BYDLÍ V PŘÍVĚSU!

Pes Frodo prošel úžasnou změnou.

Jmenuje se Frodo, protože některými svými chuchvalci chlupů připomíná zmateného hobita z Pána prstenů. Ale tenhle Frodo není hobit, ale teď už roztomilý psík z ulice. Když ho v květnu loňského roku našli náhodní kolemjdoucí v Chorvatsku, připomínal možná tak nejošklivějšího psa na světě. 

Frodo byl zanedbaný, špinavý, nemocný a v jeho očích byla silná infekce. Vypadal prostě jako ďábel. Proto ho lidé vzali k veterinářce Klaudiji Sigurnjak. „Byla jsem ohromena a v šoku. Nemohla jsem uvěřit, že je to pes. Ihned jsme se ho snažili zachránit,“ popsala Klaudije své první pocity.

Frodo si musel navyknout na pravidelnou stravu a veterinářka se snažila zachránit mu život. „Byl plný blech a klíšťata mu úplně vyžrala chlupy. Nevěděli jsme, zda vůbec přežije nebo ne,“ dodala. 

Přestože Frodo přišel o pravé oko, ukázal se jako obrovský bojovník. Frodovi narostla nová srst a vylezl z něj krásný pes. Jakmile se pejsek zotavil, rychle si našel novou rodinu, která ho miluje. Zbožňujeme zvířecí příběhy z dobrým koncem!

ČTI TAKÉ:  BAD BLOOD MEZI SOUSEDY! TAYLOR SWIFT JE V NEW YORKU NEVÍTANÁ!

ČTI TAKÉ: MAJITELKA SLAVNÉ GRUMPY CAT VYSOUDILA 700 000 DOLARŮ!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 20:18 pondělí 25. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 23
  LOVE
 • 21
  OMG
 • 9
  SUPER
 • 9
  LOL
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART