Vrací se One Direction? Ve hře už jsou Liam Payne i Louis Tomlinson!

25. června 2017 9:04
Fanoušci One Direction mají naději, že se One Direction vrátí!

ČTI TAKÉ: Harry Styles smutní! Jeho nevlastní taťka zemřel na rakovinu!

One Direction

..., i když jen na podporu charitativní písničky!

Simon Cowell, který dal v roce 2010 dohromady skupinu One Direction teď spojil desítku britských interpretů a společně vytvořili song Bridge Over Troubled Water na podporu nedávného tragického požáru panelákového domu. Požár si vyžádal nejméně 79 obětí.

„Ztráty na životech jsou velké a mnoho rodinám nezbylo vůbec nic. Byl jsem se tam podívat a je to hrozné, jedna z nejhorších věcí, co jsem kdy viděl. Cítím smutek, hněv.. tolik emocí,“ svěřil se Cowell.

„Nedostatek zajištění bezpečnosti je špatný a bude to mít obrovské důsledky. Velmi mě to zasáhlo, zvlášť když jsem slyšel, že tam někdo dokonce vyhodil dítě z okna ve snaze ho zachránit,“ dodal Simon s tím, proč se vůbec rozhodl pro spojení interpretů a vytvoření charitativního songu.

Do přípravy písničky se zapojila desítka britských interpretů, mezi nimi i Liam Payne a Louis Tomlinson z One Direction. Nechceme předbíhat, ale vypadá to, že to nebude jediná píseň, kde tyhle dva společně uslyšíme. V plánu je další a do té by se měli připojit i další dva členové 1D, a to Harry Styles a Niall Horan. Vypadá to, že malá naděje na obnovu skupinu tu přeci jen je. I když jen v rámci podpory charitativního projektu.

Artists for Grenfell - Bridge Over Troubled Water

ÓČKO TEA

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:04 pondělí 23. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 197
  LOVE
 • 23
  SUPER
 • 11
  WTF
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG
 • 9
  LOL
Foto

A38n10n G69a48l22a58x27y

Bylo by to úžasné je slyšet pohromadě sice jen na charitativní akci ale to by nevadilo aspoň něco VV

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART