Vrátí se Nina Dobrev aka Elena Gilbert do poslední řady seriálu Upíří deníky?

29. července 2016 12:02
Na letošním Comic-Conu bylo bohužel oficiálně potvrzeno, že osmá řada, která nás čeká v seriálové sezóně 2016/2017, bude opravdu definitivně poslední. Vrátí se alespoň na pár epizod Nina Dobrev a její postava Eleny Gilbert?

Poté, co se Nina rozloučila se svou postavou Eleny Gilbert v seriálu Upíří deníky, věnovala se naplno své filmové kariéře. Nepřímo ale potvrdila, že se možná objeví v závěrečné řadě seriálu, která se rychle blíží.

via GIPHY

Jak to tedy bude? Dodrží Nina své slovo? Producentka seriálu Julie Plec prozradila na Comic-Conu v jednom z rozhovorů: „Nechceme na Ninu nijak tlačit, ale bavily jsme se spolu o tom slíbila mi, že by se v závěrečné řadě mohla ještě objevit... Nevíme ještě, zda to tak dopadne, ale já a věřím, že i fanoušci, bych byla moc ráda, kdyby Nina svůj slib splnila!“

via GIPHY

Zbytek crew souhlasí a Zach Roerig (role Matta) řekl doslova: „Strašně bychom ji chtěli zpátky! Tenhle seriál by bez ní nikdy nebyl tím, čím se stal!“ Vypadá to tedy, že vše je jen o tom, jestli bude mít Nina v potřebné natáčecí dny volný diář a chuť, rozloučit se s fanoušky a svou rolí Eleny tak, jak by se patřilo!

Na premiéru osmé řady seriálu The Vampire Diaries se můžeš těšit na podzim - 21. října 2016.

Fotogalerie

Objeví se podle tebe Nina Dobrev v poslední řadě seriálu?
Hlasuj 319
ANO
Hlasuj 17
NE

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 12:02 sobota 26. listopadu 2016. Anketa je uzavřena.

 • 36
  LOVE
 • 10
  SUPER
 • 6
  LOL
 • 5
  WTF
 • 5
  FAIL
 • 5
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART