Vrátí se legendární seriál Přátelé? Jak to vidí Matthew Perry aka Chandler?

12. června 2017 16:45
Po obnovení seriálu Přátelé toužíme všichni. A co na to jeho hlavní protagonisté?

ČTI TAKÉ: Hvězdy Stmívání opět spolu! Kristen a Taylor společně na party!

V seriálech mají hrdinové vždy jen jednu partu přátel.

Přátele zkrátka musí milovat každý. Legendární seriál zaznamenal v době svého vysílání neskutečný úspěch a fanoušci ho milují i dnes. Že by se ale Přátelé měli vrátit, to bohužel odmítají všechny hlavní hvězdy.

„Kdyby se mě někdo zeptal, jestli bych chtěl zase natáčet Přátelé, měl bych na to jasnou odpověď. Skončili jsme na tak vysoké úrovni, že už jí nedokážeme překonat. Proč bychom do toho měli jít znova?“ řekl Matthew Perry, který si v seriálu zahrál Chandlera Binga.

#matthewperry

Příspěvek sdílený matthew perry (@mattylangfordperry),
Perry, který v současné době hraje ve filmu The End of Longing, se nedávno v rozhovoru pro časopis Vanity svěřil, že se snaží zbavit se všech stigmat, které ho s legendární postavou spojují.

„Lidé ve mně pořád vidí Chandlera, praštěného a sarkastického chlápka, ale není to taková výhra. Chci být víc, než jen sitcomová postava. Chci dělat náročnější, temnější a dramatičtější věci,“ svěřil se Perry.

I přestože se o obnovení Přátel mluvilo, zavrhla to i Jennifer Aniston, která v seriálu ztvárnila Rachel. „Smáli jsme se, že kdyby se Přátelé dočkali obnovení, tak že by všichni jen koukali do svých chytrých telefonů,“ uzavřela téma Jennifer.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:45 úterý 10. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 110
  FAIL
 • 29
  LOVE
 • 27
  OMG
 • 24
  SUPER
 • 15
  WTF
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART