Kvůli čemu se kdysi rozešli? Zac Efron a Vanessa Hudgens, pár z Muzikálu ze střední

3. září 2017 18:44
Patřili mezi krásné páry, ale tohle všechno už je dávno pryč.

ČTI TAKÉ: Triky profi fotografa: Díky ručně vyrobeným rekvizitám získáš kouzelnější fotky!

Vanessa Hudgens a Zac Efron.

Patřili mezi ty nejkrásnější páry, co kdy Hollywood poznal. Zac Efron a Vanessa Hudges, kterým se říkalo také Zanessa se potkali na castingu na High School Musical. „Máma mě nechala samotného někde v severním Hollywoodu, neměl jsem absolutně tušení, co mám čekat. Bylo nás tam asi čtyřicet a režisér Kenny Ortega seděl u klavíru. Všichni jsme museli prvně tancovat, zpívat a hrát. Všichni postupně odcházeli a nakonec jsem tam zbyl já a Vanessa,“ vzpomíná Zac.

Vanessa Hudgens a Zac Efron

Právě tam zřejmě přeskočili jiskry. Kdy ale přesně spolu tihle dva začali chodit, je trochu tajemstvím, ale je jisté, že to bylo právě u natáčení HSM. První se natáčel v roce 2005. Slavný pár se rozešel v roce 2010 a Vanessa se jednou nechala slyšet, že jí zaslepila žárlivost. Zac měl tolik fanynek, že už to Vanessa zkrátka nezvládala.

„Zažila jsem fázi, kdy jsem byla opravdu špatná. Děvčata po něm šílela a já je nenáviděla, ale pak jsem si uvědomila, že už to není, to co dřív,“ vysvětlila. Právě to mohlo být jeden z důvodu jejich rozchodu. Fanoušky i trápí otázka, zda jsou spolu tihle dva stále v kontaktu. Všichni kolegové z HSM jsou totiž stále přátelé, Vanessa a Zac spolu v kontaktu nejsou.

Happy birthday to the love of my lifeeeee. 壟

Příspěvek sdílený Vanessa Hudgens (@vanessahudgens),

„Ne, nebavíme se. Ztratil jsme s ní úplně kontakt,“ řekl Zac při jednom z rozhovoru. Vypadá to, že tak ani neexistuje naděje, že by se tihle dva dali zpátky dohromady. Vanessa je navíc od roku 2011 šťastně zadaná se svým současným partnerem Austinem Butlerem a Zac dlouho chodil s modelkou Sami Miro, rozešli se v roce 2016.

„HSM je něco jako domácí video, které viděl celý svět. Byla jsem ještě dítě. Udělal jsem kariérní a osobní postup, stala jsem se osobou, kterou jsem teď, takže bych neměnila a nic nevracela. Stali se mi špatné i dobré věci a já jsem za to doopravdy vděčná,“ svěřila se herečka.

Vrátí se hvězdy High school musical?

Měli by se dát Zac a Vanessa zase dohromady?
Hlasuj 990
Rozhodně ano!
Hlasuj 232
Určitě ne!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:44 pondělí 1. ledna 2018. Anketa je uzavřena.

 • 150
  LOVE
 • 43
  SUPER
 • 28
  FAIL
 • 25
  WTF
 • 16
  OMG
 • 12
  LOL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART