Charlieho andílci jsou zpět! Bude Kristen Stewart lepší andílek než Cameron Diaz?

27. července 2018 9:19
V poslední době jsou hodně oblíbené remake slavných filmů. Příští rok nás čeká nová verze legendárního filmu Charlieho andílků! Jednu z hlavních rolí si zahraje Kristen Stewart.

Nové herečky pro Charlieho andílky

Pozor! Andílci jsou opět tady! Remake slavného filmu Charliho andílci je naplánovaný na příští rok v červnu. Společnost Sony ve čtvrtek oznámila, že chystá novou verzi filmu, který na začátku tisíciletí proslavil herečky Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Lui.

Jednu z nových andílků si zahraje hvězda filmu Stmívání Kristen Stewart. Doplní jí Naomi Scott a vycházející hvězda Ella Balinska, která si zahrála zatím jen ve dvou televizních projektech. Billa Murryeho, který si zahrál Charlieho Towsenda nahradí Elizabeth Banks.

Původní Charlieho andílci

Charlieho andílci jsou pro mě jeden z původních filmů, který oslavuje ženy už od 70. let. Tato verze Andílků skládá poctu Charliemu Towsendovi a jeho agentury, která zavedla novou éru moderních technologií. Nemohla jsem být nadšenější, když jsem se dozvěděla, že budu spolupracovat s Kristen, Naomi a Ellou,“ svěřila se Elizabeth.

Ta bude šéfkou celé špionážní agentury a my se moc těšíme na výsledek. Moc si ale Kristen jako jednoho z Andílků nedokážeme představit. Uvidíme, zda nová verze překoná tu původní, která se stala kultovní.

ČTI TAKÉ: 10 věcí, jak poznáš, že to s tebou myslí vážně a nemá tě jen sex!

Fotogalerie

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:19 sobota 24. listopadu 2018. Anketa je uzavřena.

 • 41
  LOVE
 • 29
  FAIL
 • 24
  SUPER
 • 22
  LOL
 • 20
  WTF
 • 20
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART