Vloggerka sdílela video z operace vlastního mozku při plném vědomí! Hrůza, nebo super nápad?

17. července 2017 14:35
Kosmetická vloggerka a učitelka páťáků - Courtney Elizabeth Warner (@courtelizz1 na YouTube a Instagramu) je součástí velké internetové komunity odborníků na krásu od roku 2014. Když tedy na YouTube oznámila, že má třetí fázi rakoviny mozku, dočkala se velkých projevů podpory od tisíců svých odběratelů...

ČTI TAKÉ: LŽE KIM KARDASHIAN A POPÍRÁ LAJNY KOKAINU NA SVÉM SNAPCHATU? „JE TO JEN CUKR“, ŘÍKÁ...

Courtney Elizabeth

Částečně i proto se nezdráhala sdílet video otevřené operace svého mozku, která odstranila 95 % nádoru. Vysvětlila to slovy: „Několik týdnů před operací jsem řekla, že chci natočit všechno kolem té operace a tak vůbec.

Chci vám ukázat, jaké to bylo od začátku až do konce. Když jsem se na to dívala asi před měsícem, nechtěla jsem to vidět... říkala jsem si, „já to snad smažu, nechci vidět nic takového.“

VIDEO: My Brain Surgery FILMED From My Perspective:

Po určitém čase však změnila názor a operace jí nakonec přišla fascinující, přestože si na operačním stole přetrpěla i záchvat. Vše se totiž odehrávalo při jejím plném vědomí a zatímco mluvila, protože nádor se nacházel v řečové části jejího mozku.

V některých jejích videích si lze povšimnout drobných slovních zádrhelů. Když se zhoršovaly, šla na zdravotní prohlídku a postupně obdržela diagnózu. Vzniklo tak unikátní video, které mimo jiné ukazuje, že právě Courtney má ke svému příběhu nejvíce co říct.

via GIPHY

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:35 úterý 14. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 63
  OMG
 • 17
  WTF
 • 9
  LOVE
 • 8
  SUPER
 • 8
  LOL
 • 7
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART