Vin Diesel se už podesáté Rychle a zběsile řítí do českých kin!

10. května 2023 9:17
Ani ten nejrychlejší řidič na světě nedokáže ujet před minulostí. Zjistí to i drsňák Dominic Toretto, kterému osud přihrál do cesty nejzáludnějšího nepřítele. Rychle a zběsile 10 bude v kinech od 18. května.
Rychle a zběsile 10

V pátém díle série Dominic Toretto (Vin Diesel) se svou partou elegantně sejmul mocného brazilského narkobarona. Velkou úlohu v tom sehrály jeden most v Rio de Janeiro a obří sejf, který po něm Domovi parťáci táhli. Nikdo z nich neměl tušení, že svědkem celé události byl zločincův syn Dante (Jason Momoa).

Rychle a zběsile 10

Ten od toho dne osnuje plán pomsty, která má ošklivě postihnout nejen Toretta, ale i všechny jeho blízké, včetně Domova osmiletého syna. A protože na děti se nesahá, rozhodne se Toretto Danteho zastavit. Bohužel však příliš pozdě přijde na to, že tak odhodlanému a rafinovanému soupeři ještě nečelil.

Rychle a zběsile 10

Zvlášť když má Dante neskutečný organizační talent a vytvoří tým, který spojuje jediná věc – nenávist k Dominicu Torettovi a jeho kámošům. Opulentní bitva, kterou střet obou táborů vyvolá, se bude odehrávat po celém světě, přičemž asi nejvíc bude hořet asfalt pod koly rychlých a zběsilých aut v nádherných kulisách italské metropole. Římské koloseum se tak znovu stane svědkem soubojů na život a na smrt. Více o filmu najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:17 čtvrtek 7. září 2023. Anketa je uzavřena.

 • 3
  FAIL
 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  OMG
 • 2
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART