VIDEO: Místo radosti slzy a pláč! Koncert Jasona Derula a Marcuse & Martinuse se zrušil!

26. října 2018 9:41
Radostné očekávání během pár hodin vystřídaly slzy, pláč a rozhořčení. Koncert globálních popových hvězd Jasona Derula a Marcuse a Martinuse byl kvůli technickým problémům zrušen. Zklamání natěšených fanoušků, kteří už týdny nemohli dospat 25. října, bylo k nepopsání. Náhradní termín koncertu je předběžně stanoven na 1. 11., defitivně však toto datum potvrzené není.

Neuvěřitelné zklamání zažili včera večer fanoušci americké popové star Jasona Derula a norského hudebního dua Marcus & Martinus. Po několikahodinovém čekání před pražskou Tipsport arenou zazněl verdikt, který rozhodně slyšet nechtěli. Koncert se neuskuteční!

MARCUS & MARTINUS V PRAZE: 13 VĚCÍ, KTERÉ O NORSKÝCH DVOJČATECH MUSÍTE VĚDĚT!

Důvodem zrušení akce bylo neočekávané bezpečnostní riziko pro umělce, které se nepodařilo během krátkého času odstranit. Pořadatelé situaci zachraňovali vystoupením Jasona Derula, jenž ochotně zazpíval pár svých hitů na střeše Tipsport areny. Spolu s ním se dokonce ukázali i jeho tanečníci. Avšak norští zpěváci, kteří pro mnoho teenagerů představovali hlavní lákadlo, bohužel vystoupit nemohli.

Během následujících dnů by pořadatelé měli oznámit, zda se bude konat náhradní koncert a případně kdy. Budeme vás informovat!

Ještě před konáním plánovaného koncertu dorazili Marcus a Martinus do ÓČKO CHUPA CHUPS CHART. Vyzpovídal je zde náš moderátor Honza Říčař, následně kluci pozdravili dav fanynek před studiem TV ÓČKO. 

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:41 sobota 23. února 2019. Anketa je uzavřena.

 • 724
  FAIL
 • 145
  LOVE
 • 130
  LOL
 • 77
  SUPER
 • 63
  WTF
 • 57
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART