Video: Gigi Hadid fotila pro československou Vogue! Spolupráci dohodila Eva Herzigová

12. dubna 2019 8:01
Nebýt Evy Herzigové asi by tohle spojení nedopadlo. Gigi Hadid se objevila na květnové titulce československé mutace Vogue.
Gigi je krásná žena

Tohle je pro československé vydání časopisu Vogue opravdu pocta. Při tvoření fotostory pro poslední, květnové vydání se sešlo opravdu hvězdné modelingové trio. Na květnové titulce se totiž objeví Gigi Hadid (22), která tým časopisu pozvala na svou farmu kousek od New Yorku, kam ještě nikdo z novinářů pozvaný nebyl.

Za objektiv se postavila modelka Helen Christensen (50). Vše domluvila české modelingová star Eva Herzigová (46). „Chtěla jsem, aby byla co nejvíc sama sebou, na své farmě mezi koňmi, obklopena přírodou. Gigi v tomto prostředí nachází nejen inspiraci, ale především klid a bezpečí. Toužila jsem zachytit její podstatu, tu malou dívku, co v ní stále zůstává. Do vlasů jí fouká vítr, oči má plná očekávání, že se stane něco výjimečného,“ řekla Helena Christensen.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Florals? For spring? Groundbreaking. #OMGigi, no a? @GigiHadid je #coverstar #mayissue. Pro #VOGUEcs ji fotila @HelenaChristensen. Děkujeme naší #EditoratLarge @EvaHerzigova, že tohle setkání domluvila a pomohla zrealizovat. Gigi má na sobě kabát a pásek @DriesVanNoten a bundu @BottegaVeneta. Květnové vydání vychází 11. dubna. — Florals? For spring? Groundbreaking. #OMGigi, who cares? @GigiHadid is the #coverstar of our #mayissue. Gigi wears a @DriesVanNoten belted coat over a @BottegaVeneta jacket, shot by @HelenaChristensen for one of our three covers. Get your copy of the #natureissue on April 11th. Thank you #EditoratLarge @EvaHerzigova for helping to make this happen. — #onlyinVOGUE #GigiHadid #offduty #HelenaChristensen #mayissue #natureissue #VOGUEcs #24thedition #VOGUEcover — Těšit se můžete tentokrát na tři obálky. Tato obálka je jednou ze dvou, které si můžete koupit v Česku i na Slovensku a bude zasílána předplatitelům. Pokud si přejete, abychom vám Vogue CS doručili až domů, objednejte si své vydání na vogue.cz. — (model: @gigihadid, photo: @helenachristensen, styling: @kralicek, Editor-in-Chief: @andreabehounkova, concept & Editor-at-Large: @evaherzigova, hair: @kennalandny, make-up: @erinparsonsmakeup, production: @maritadiblik & @palmeerek, photographic assistant: @hectornyc, hair stylist assistant: @raisingkaned, makeup artist assistant: @aya__watanabe)

Příspěvek sdílený Vogue Czechoslovakia (@vogueczechoslovakia),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 8:01 sobota 10. srpna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 44
  LOVE
 • 31
  SUPER
 • 28
  LOL
 • 28
  WTF
 • 26
  FAIL
 • 26
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART