Veselé Velikonoce přeje Monínec a nabízí jednu noc zdarma!

12. dubna 2022 0:11
Ještě nevíte, kde strávíte letošní velikonoční svátky? Pokud si chcete užít svěží jarní přírodu, tradiční velikonoční zábavu a jednu noc zdarma, vyrazte na Monínec.
Skiareál Monínec

Že neumíte uplést pomlázku? Nevadí. Na Monínci se to naučíte a vaše děti budou na tenhle prodloužený víkend ještě dlouho vzpomínat. Vedle obligátního barvení vajíček si tentokrát vyrobí i vlastního velikonočního zajíčka, zařádí si na dětské diskotéce, užijí si malování na obličej a zahrají si velkou deskovou hru. To všechno je součástí velikonočního balíčku s programem.

3+1 a rodinný skipas 

Zaplatíte tři noci a čtvrtou dostanete zdarma. Velikonoční pobyt si tedy můžete užít již od čtvrtka, přičemž můžete vybírat ze všech čtyř typů ubytování. Ať už se ubytujete v Hotelu Monínec, Nové Javorce, Apartmánech Monínec nebo Penzionu Čertovka, dostanete navíc v rámci velikonoční nadílky rodinný skipas na zimní sezonu 2022/2023 zdarma. A to zábava teprve začíná!

Skiareál Monínec

Rychlý check-in 

Využijte online check-in a neztrácejte ani minutu zbytečným čekáním. V e-mailu s potvrzením rezervace naleznete odkaz, kde vyplníte své údaje. V hale hotelu pak najdete samoobslužný platební automat, který vám po provedení platby vydá karty od pokoje. Kiosek oceníte i při pozdním příjezdu, kdy už je recepce zavřená, nebo v případě, že během pobytu kartu od pokoje ztratíte.

Kreativní sobota 

Zatímco pátek můžete věnovat výletům po okolí (zkuste třeba stezku Včely a mravenci), v sobotu v podvečer se těšte na velikonoční dílničky. Můžete si společně s dětmi vyrobit drobné velikonoční dekorace, například zajíčka nebo slepičku, a program myslí i na nejmenší děti, pro které budou připraveny omalovánky a jednoduché vystřihovánky s velikonoční tematikou. Dospělí si zase mohou naaranžovat vlastní velikonoční mísu nebo košík.

Skiareál Monínec

Hravá neděle 

V neděli v podvečer si s dětmi konečně obarvíte vajíčka a vyrobíte si kraslice, na jejichž výrobu tu najdete veškerý možný materiál. Také si můžete uplést vlastní pomlázku – pokud nevíte, jak na to, naučíme vás to. Večer je pro menší děti naplánováno malování na obličej a pro větší velká desková hra na magnetické tabuli. A chybět nebude ani dětská diskotéka.

Pondělí s pokladem 

Po snídani se můžete vyzbrojit pomlázkou a vyrazit na populární putování za velikonočním zajíčkem. Doprovázet vás budou dva velcí zajíci, kteří se postarají, abyste se neztratili a aby vás cesta bavila.Více o areálu a jeho velikonoční nadílce najdete zde.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 0:11 středa 10. srpna 2022. Anketa je uzavřena.

 • 2
  SUPER
 • 2
  LOL
 • 2
  WTF
 • 2
  FAIL
 • 2
  OMG
 • 2
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART