Vedra zchladí novou peckou Mrazí kapela Like-it!

1. července 2019 14:02
Like-it o sobě dali pořádně vědět singlem Nádech, který bodoval nejen v českých rádiích, ale i na hudebních televizích. Nová píseň se jmenuje Mrazí, ale nenechte se zmást, rozhodně by měla patřit do letních playlistů. Uslyšíte ji celé léto i na hudebních festivalech, které Like-it ve velkém obráží!

Like-it

Zpěvák Like-it Dominik Kříž si opět střihl hlavní roli a o singlu říká: „Mrazí je skladba plná emocí vystihující nejen lásku k člověku, ale zároveň ke všemu okolo. Mrazí vyjadřuje pocity nálad, které se u každého v letním období, ať chceš nebo nechceš, projeví.“

Režii, kameru i námět klipu Mrazí si vzal na starost zpěvák kapely Limbo Planet Matěj Říha alias Mateyf Iks. „Natáčení jsme si moc užili, sešla se skvělá parta v čele se skvělým Matějem, který to všechno točilo a měl okolo sebe sakra dobrý tým“ dodává Dominik Kříž.

Like-it jsou mladá pop-rocková kapela z Vysočiny, kterou tvoří pět kamarádů. Kapela zaujme energickým a sebevědomým vystoupením, kterému nechybí chytlavý zvuk kytary ani charismatický projev zpěváka Dominika.

Like-it mají za sebou dvě turné s kapelou CHINASKI nebo turné s kapelou SEBASTIAN, kde hráli jako předskokani. Vyhráli soutěž kapel Vysočina Festu v roce 2013 a také soutěž Vysočina hledá talent 2014, poté se umístili i v anketě Český Slavík. Jejich singl Nádech bodoval na všech českých rádiích i hudebních kanálech.

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 14:02 úterý 29. října 2019. Anketa je uzavřena.

 • 27
  LOVE
 • 24
  SUPER
 • 21
  LOL
 • 21
  OMG
 • 20
  WTF
 • 20
  FAIL
Foto

H21o60l12l95y S19a78n66c54h66e50z

Přejděte na stránku SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART