Ve 26 letech zemřel Mac Miller, ex Ariany Grande! Raper se prý předávkoval!

8. září 2018 9:49
V pátek zemřel americký raper Mac Miller. Bývalý přítel Ariany Grande se zřejmě předávkoval.

Mac Miller zemřel teprve ve 26 letech

V pátek večer přišla z Hollywoodu tragická zpráva. V Kalifornii zemřel americký raper Mac Miller (†26), který byl mimo jiné i  bývalý přítel Ariany Grande. Policii a záchranáře přivolala do Macova domu jeho kamarád, který ho zde našel.

Příčina úmrtí bude ještě oficiálně potvrzena, s největší pravděpodobností se ale jednalo o předávkování drogami. Po oznámení tragické události zareagovala i Macova rodina. „Malcolm McCormick, známý jako Mac Miller zemřel ve věku 26 let. Byl světlem pro tento svět, pro rodinu, přátele a fanoušky. Děkujeme za vaše modlitby. Prosím, respektujte naše soukromí. Další detaily o jeho smrti zatím nejsou k dispozici,“ napsala jeho zdrcená rodina.

Arianin vztah je u konce

Na jeho tragickou smrt ale zatím nezareagovala samotná Ariana, která se s ním rozešla před čtyřmi měsíci a jen pár dní po rozchodu začala chodit s hercem a moderátorem Petem Davidsonem. S ním je nyní i zasnoubená. A právě Ariana byla vždycky ta, která Maca držela od drog dál.

Expartner Ariany Grande, rapper Mac Miller, se předávkoval drogami.

Když Mac nedávno narazil svým autem do elektrického vedení,  zpěvačka mu napsala, aby se o sebe staral. Nic ale nenasvědčovala tomu, že by Mac přemýšlel nad koncem života.

V srpnu vydal album Swimming a v říjnu se chystal na turné. „Už se nemůžu dočkat, až budu na turné,“ napsal raper ve čtvrtek na svůj Twitter. Jestli byla jeho smrt sebevražda nebo nešťastná náhoda, se snad brzy dozvíme.

ČTĚTE TAKÉ: ROK ROZCHODŮ? Zabalili to i Ariana Grande a Mac Miller!

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 9:49 neděle 6. ledna 2019. Anketa je uzavřena.

 • 84
  OMG
 • 38
  FAIL
 • 19
  WTF
 • 16
  SUPER
 • 13
  LOL
 • 13
  LOVE

Související

HLASUJTE V KITKAT ÓČKO CHART