V zimních barvách! Které produkty si musíte pořídit, abyste byly trendy?

27. listopadu 2018 15:25
Vánoce si žádají večírky, party a různé oslavy. Vyzkoušejte dokonalé líčení, díky kterému budete za královnu každého večírku.

Blíží se Vánoce, firemní večírky a konec roku. Ideální čas na party a oslavy, zkrátka doba, kdy chce každá dívka vypadat skvěle. My pro vás máme šestici produktů, které se vám doma budou určitě hodit nejen v zimním období. 

DM

1. Krycí tyčinka 

Všechny dívky chtějí mít dokonalou pleť bez jediného pupínku. A to, co nezakryje make-up, v tom pomůže krycí tyčinka. Ta je vhodná pro všechny typy pleti, proto není problém najít ideální barvu. 

KVÍZ PRO BEAUTY MANIAČKY! OPRAVDU SE VYZNÁTE V LÍČENÍ A KOSMETICE? UKAŽTE SE!

Krycí tyčinka

2. Řasenka 

Bez řasenky by to nešlo. I my ji volíme prakticky každý den a jen málokdy odcházíme bez ní. Řasenka udělá ze zapadlých očí kočičí očička a je součást každého líčení. My se neobejdeme bez kvalitní maskary, která vydrží celý den a často i celou noc. 

PERFEKTNÍ MAKE-UP PODLE ROČNÍHO OBDOBÍ! JAK SE NALÍČIT NA JAŘE NEBO NA PODZIM?

183 days by trend IT UP

3. Set na obočí 

Obočí se v poslední době stalo velmi populární a ten, kdo si ho neupravuje, jako by nebyl. Jste-li na tom stejně, je nutné používat kvalitní set na obočí, ve kterém najdete všechny potřebné produkty. Nikdo z nás nechce lovit z kosmetické taštičky tisíc zbytečných produktů. 

DOKONALÝ MAKE-UP PODLE HVĚZD! OKOUKEJTE TRIKY OD ZNÁMÝCH KRÁSEK!

dm

4. Báze pod make-up 

Bez tohoto produktu se neobejde žádná party. Nikdo z nás nechce během večera řešit rozmazaný nebo neexistující make-up. Báze ho zafixuje a líčení tak vydrží celou noc krásné a bez jediné šmouhy. Jestli si chcete být jistí, nezapomeňte si dát bázi i do kabelky a během večera nastříkat na obličej. 

NELÍČÍTE SI OBOČÍ? 5 DOBRÝCH DŮVODŮ, PROČ BYSTE MĚLI ZAČÍT!

183 days by trend IT UP

5. Stíny na oči 

Žádné večerní líčení se neobejde bez stínů na oči. V nabídce je nepřeberné množství barev a druhů, ale letos jsou IN zářivé stíny, díky kterým vás opravdu nikdo nepřehlédne. Pokud milujete kouřovky, nebojte se si s nimi pohrát a vytvořit okouzlující look. 

DŽÍNOVÝ SPECIÁL: 6 ZÁKLADNÍCH TYPŮ DŽÍN! KTERÉ JSOU TY PRAVÉ PRO VÁS?

183 days by trend IT UP

6. Rtěnka 

Rtěnka dodá každému looku tu pomyslnou třešničku na dortu. Nebojte se výrazných barev, vánoční večírky a party si žádají líčení, díky kterému vás nikdo nepřehlédne. Letos jsou v kurzu třpytky, tak je určitě vyzkoušejte. 

SEXY A ŠŤAVNATÉ! 7 TRIKŮ PRO HOLKY, KTERÉ CHTĚJÍ DOKONALE NALÍČENÉ RTY!

DM

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:25 středa 27. března 2019. Anketa je uzavřena.

 • 18
  WTF
 • 18
  LOVE
 • 17
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 10
  OMG
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART