V kolika letech měl Shawn Mendes poprvé sex? A jaké další super tajné informace prozradil?

27. listopadu 2017 13:34
Shawn Mendes prozradil super tajné informace.

ČTI TAKÉ: 5 otázek pro The Vamps. Proč by chtěli spolupracovat s Liamem Paynem?

Shawn Mendes

Pozor, máme pro vás hodně peprné detaily ze soukromého života kanadského zpěváka Shawna Mendese. Shawn přiznal, v kolik letech měl poprvé sex a s kým to bylo. Zpěvák se o tom nebál rozhovořit v rozhlasovém pořadu na Novém Zélandu. Přiznal, že poprvé měl sex v 16 letech s ženou, které bylo 25 let, takže byla o několik let starší.

Moderátoři byli zpěvákovou upřímností velmi překvapeni. „Myslím, že by bylo divné, kdybych na to nechtěl odpovědět,“ smál se zpěvák. Přesto bylo několik otázek, na které odpovědět nechtěl. Například na to, jaké celebritě by dal nejraději pusu. „Na tohle nebudu odpovídat, omlouvám se,“ řekl Shawn.

Možná je to proto, že svět mluví o jeho románku s modelkou Hailey Baldwin. Svědci je prý viděli na večírku Europe Music Awards, kde se líbali. Oba dva se vídají už několik týdnů a vypadá to, že je mezi nimi něco víc než jen přátelství. Když ale Shawn neřeší svůj soukromý život, věnuje se tomu, co mu jde nejlépe: hudbě.

Love you man, congratulations!

Příspěvek sdílený Shawn Mendes (@shawnmendes),

Minulý týden se zúčastnil společně s Niallem Horanem předávání amerických hudebních cen a mluví se o tom, že by tito dva zpěváci a kamarádi mohli udělat společnou skladbu. To je přesně to, co bychom rádi slyšeli.

ČTI TAKÉ: HOT! 100 nejžhavějších sexy mužů planety roku 2017! Fanoušci Justina Biebera jsou naštvaní!

BOSTON .  @conormcdphoto

Příspěvek sdílený Niall Horan (@niallhoran),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 13:34 úterý 27. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 235
  LOVE
 • 29
  LOL
 • 25
  WTF
 • 22
  OMG
 • 19
  FAIL
 • 14
  SUPER
Foto

N83i82k24o66l B93í73m67o88n85o67v68á

Ahoj, Všimla jsem si toho článku poté co jsem si pustila záznam z rozhovoru na youtube. Měli jste tam napsané že měl první sex v 19 letech, což jste opravili na 16 let, jak jsem si teď všimla. Ale hned poté, máte napsané, že to bylo s ženou které bylo 25 let. Což není pravda. Říkal že jeho první sex, byl v šestnácti letech. A když se ho zeptali, kolik let bylo nejstarší ženě, s kterou něco měl, řekl že jí bylo 25 let, ale když se to stalo je mu bylo 19 let. Posílám Vám odkaz, kde je to přesně napsáno, jak se to odehrálo. Děkuji moc za dodatečné opravení. VVV

https://www.buzzfeed.com/ryanschocket2/shawn-mendes-opened-up-about-losing-his-virginity-and?utm_term=.fadPqQjXn0#.xvLo6vrjK9

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART