V Brně září hudební hvězdy i celá obloha! Rozjel se RegioJet Music Fest!

5. června 2017 21:52
RegioJet Music Fest je dárkem k jubilejnímu 20. ročníku soutěže ohňostrojů Starobrno Ignis Brunensis. Letos budou na Brněnské přehradě v ohnivém umění soutěžit vítězové světových ohňostrojných přehlídek a navíc tu vystoupí hudební hvězdy jako Anna K, Poetika, Lenny, Zuzana Smatanová, Tata Bojs, Mňága a Žďorp a další.

ČTI TAKÉ: KATY NENÍ KRÁLOVNOU TWITTERU A MÁ NAKOUPENÉ FANS? KDO JI MŮŽE SESADIT Z TRŮNU?

RegioJet Music Fest probíhá od 3. 6. do 17. 6. a je zdarma! Odehrává se ve stejné dny jako soutěžní přehlídky ohňostrojů, tedy 3. 6., 7. 6., 10. 6., 14. 6. a 17. 6. na Brněnské přehradě. Hudební produkce začne v sobotu v 15:00 a ve středy v 16:00.

Festival samotný vrcholí vždy půlhodinu před soutěžní ohňostrojnou show. Je na Rakovecké pláži, ze které mají diváci na ohňostroje ideální výhled.

Na místě je 30 stanů s pivem, vínem a nealkoholickými nápoji a 20 stanů s jídlem. A pivo tu točí i majitel společnosti Student Agency Radim Jančura.

Poté, co si užijete hudbu, vás čeká rozzářená obloha – letos už podvacáté s Ignis Brunensis. Nabídne sedm spektakulárních představení z celého světa. Úvodní a závěrečná nesoutěžní show v centru Brna nad hradem Špilberk doplní soutěžní přehlídku pěti ohňostrojů na hladině Brněnské přehrady.

RegioJet Music Fest

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 21:52 úterý 3. října 2017. Anketa je uzavřena.

 • 14
  LOVE
 • 13
  SUPER
 • 12
  LOL
 • 12
  WTF
 • 12
  FAIL
 • 12
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART