Už má jinou? Liam Payne randí s mladou kráskou, Cheryl Cole brečí!

14. srpna 2018 15:35
Liam Payne dlouho sám nevydržel. Šest týdnů po rozchodu s Cheryl Cole má novou lásku. Ta je dokonce o sedmnáct let mladší než jeho ex.

Liam Payne má novou holku

Liam Payne se z rozchodu s Cheryl Cole oklepal hodně rychle. Podle informací už zpěvák randí s Mayou Henry, modelkou a senzací Instagramu, která nedávno oslavila osmnácté narozeniny.

 Maya je o sedmnáct let mladší než Cheryl. Liam se svou novou láskou strávil minulý týden noc v luxusním hotelu Bulgari a ještě předtím vyrazili na gala večeři od Dolce a Gabbana. 

Společně se objevili i na gala večeři Dolce a Gabbana

Vyrazili společně i na loď v Cannes. Maya je prý velkou fanynkou One Direction, takže Liam může být spokojen s výběrem. Dvojice se dokonce potkala už před několika lety.  V tu dobu měl ale zpěvák oči jen pro Cheryl, se kterou má syna Beara, kterému byl v březnu rok. Zvěsti o Liamově novém vztahu se vyrojili jen šest týdnů po rozchodu s Cheryl. 

1D KVÍZ: JSI FANOUŠEK ONE DIRECTION? ODPOVĚZ NA 20 OTÁZEK A DOKAŽ TO!

Maya je úžasná dívka a společně jim to moc sluší,“ tvrdí o novém vztahu přátelé zpěváka. Liam ale zatím není připraven na vážnější vztah. Věnuje se hlavně práci a jeho prioritou je syn. Přesto to musí být pro Cheryl velmi bolestivé. 

Maya a Liam se potkali už dříve

Maya pochází z velmi bohaté rodiny, věnuje se modelingu a na Instagramu má více než 80 tisíc followerů. Navíc je velmi krásná. Mezi její přátele patří například Nick Jonas, který s ní na oslavě jejích patnáctých narozenin krájel obrovský dort. 

Mladá dívka miluje pozornost, které se jí teď dostane mnohem více než dříve. Jako Liamova nová dívka bude neustále pod dohledem celého světa. 

ČTI TAKÉ: LIAM PAYNE NEZVLÁDL ROZCHOD! V KLUBU NAPADL BÝVALÉHO MUŽE CHERYL COLE!

Maya je velmi krásná

Mezi Liamem a Cheryl je konec

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:35 středa 12. prosince 2018. Anketa je uzavřena.

 • 73
  WTF
 • 28
  OMG
 • 25
  LOVE
 • 18
  LOL
 • 12
  SUPER
 • 12
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART