Drama kvůli Justinovi: Usmířila už se Selena Gomez se svou mámou?

11. února 2018 11:20
V nedávném rozhovoru Mandy prozradila, že není vůbec šťastná, že se její dcera Selena Gomez vrátila k Justinovi Bieberovi, který jí kdysi zlomil srdce...

ČTI TAKÉ: Tento tajemný dům spojují dva slavné seriály! Poznáš které?

Selena Gomez a Mandy Teefey

Není to tak dávno, co matka Seleny Gomez Mandy Teefey zjistila, že její dcera se opět dala dohromady se zpěvákem Justinem Bieberem. V nedávném rozhovoru Mandy říkala, že není šťastná, jak to mezi oběma interprety vypadá. „Selena si může žít samozřejmě svůj život, jak chce. Jen chci, aby byla šťastná, v bezpečí a zdravá,“ svěřil se výkonná producentka seriálu 13 Reasons Why.

Selena ani Justin veřejně nekomentovali Mandyina slova, ale Selena byla na svou matku poměrně naštvaná. Vypadá to ale že se holky opět usmířily. 

Aspoň to říká jejich Instagram. Mandy, která spravuje účet společnosti Kicked 2 The Curb Productions nedávno zveřejnila hned dvě fotky, kde je zmínka i o Seleně.

Miluješ zpěvačku Pink? Dokaž to v našem kvízu!

via GIPHY

První byla tisková zpráva o jejím chystaném filmu a poté i screenshot z konverzace mezi Selenou a herečkou Katherine Langford

Vypadá to, že Mandy a Selena si vše vyříkaly a že jsou už v pohodě. Snad Mandy přeje své dceři i její nový vztah, přestože má samozřejmě právo s ním nesouhlasit. Hlavní je, aby obě byly šťastné!

ČTI TAKÉ: Velký rozhovor se Selenou! Vše, co tě kdy zajímalo, je zodpovězeno!

Selena Gomez

Selena Gomez

Selena Gomez a Justin Bieber

Selena Gomez pro Pumu.

ČTI TAKÉ: Cole Sprouse z Riverdale si zahraje v romantickém filmu o krutém osudu

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 11:20 pondělí 11. června 2018. Anketa je uzavřena.

 • 47
  LOVE
 • 12
  LOL
 • 11
  SUPER
 • 11
  OMG
 • 9
  WTF
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART