Upír ze Stmívání Kellan Lutz si vzal po několika měsících vztahu svou krásnou přítelkyni!

27. listopadu 2017 15:06
Kellan Lutz nebo Emmet Cullen si vzal svojí přítelkyni.

ČTI TAKÉ: Je Miley Cyrus těhotná? Zpěvačka řekla, jak to doopravdy je!

Stmívání

Naše gratulace míří do Twilight rodiny, přesněji tedy za Kellanem Lutzem. Ten si vzal svou snoubenku Brittany Gonzáles. Tato nečekaná informace přichází jen pár měsíců poté, co spolu pár začal chodit. Šťastný herec sdílel fotku se svou teď už manželkou na Instagramu.

Upír Emett Cullen k příspěvku napsal: „Den díkuvzdání je mojí nejoblíbenější dovolenou vůbec. Snažím se být s lidmi, co mám rád, co nejvíce času. Jsem rád, že se mojí nelehkou životní cestou rozhodla jít i nejlepší přítelkyně a manželka Brittany. Moc tě miluji! Šťastné díkuvzdání všem,“ napsal herec.

Brittany sdílela stejnou fotku, ale zvolila jiný text. „Pokud mě znáte, víte, že Den díkuvzdání je můj nejoblíbenější den. Jsem vděčná každému, kdo je v mém životě. Ale tenhle den je pro mě velmi významný. Jsem ráda, že jsem se rozhodla jít do společného dobrodružstvími po zbytek našich životů. Miluji tě tak moc Kellane. Nejšťastnější díkuvzdání všem,“ napsala. Moc gratulujeme a doufáme, že se brzy dočkáme nějakých svatebních fotek.

ČTI TAKÉ: Slavné youtuberky Gabi a Niki slaví další úspěch! Kolik odběratelů sleduje jejich kanál?

Hey, @kellanlutz, love you more than you’ll ever know! ❤️❤️❤️ #superherocrushsaturday #sorryforthemushiness #helovesmethebest

Příspěvek sdílený ↠ Brittany Lutz (Gonzales) ↞ (@brittanybg),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:06 úterý 27. března 2018. Anketa je uzavřena.

 • 64
  LOVE
 • 14
  WTF
 • 11
  SUPER
 • 11
  LOL
 • 10
  FAIL
 • 10
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART