„Udělali jsme něco, co nikdo předtím nezkusil,“ říká Vladimír 518 ke klipu z doby, než se to v BiG Bossu pos*alo!

30. srpna 2017 15:16
Vladimír 518 prozradil podrobnosti o natáčení klipu, který se díky vašemu hlasování dostal do patnáctky nejlepších klipů posledních patnácti let!

ČTI TAKÉ: Linkin Park děkují fanouškům za podporu a chystají vzpomínkový koncert v Los Angeles!

Vladimír 518 a klip Ať se to neposere.

Jedním z nominovaných na nejlepší klip roku v anketě Patnáctka je video k Ať se to neposere (Vladimíra 518 & Mike T) z roku 2016.

PTNCK / Patnáctka

„Největší problém byl s postavou robotky, protože jsme nevěděli, jak jí pojmout,“ říká raper. Až do premiéry se tak tajila identita tanečnice Jany Vrány, která v klipu robotku představuje. „Jana odtancovala celou robotku a naučila se odrapovat ten text. Nikdy jsme neprozradili, kdo ji zpívá. Je to Tereza Černochová,“ dodává.

„Zároveň jsme do toho zapojili i lidi z běžného provozu železárnách.“ Sám Vladimír 518 přiznává, že to byl sice nejdražší klip, co vytvořili a že prvotní rozpočet byl mnohem menší, ale na výsledek je hrdý.

„Jsem pyšný na to, že jsme vyzkoušeli úplně něco jiného a do toho ještě v těchto úžasných kulisách. Považuji to za něco, co tady ještě nikdo nikdy nezkusil,“ uzavírá Vladimír 518.

Navzdory přání Vladimíra se to možná už pos * alo, vzhledem k diss tracku PSH na Huga Toxxxe, který se mimořádně povedl! Nebo je to všechno úplně jinak a kluci mají jen dost dobře promyšlené promo nové desky? ,-)

VIDEO: PSH - TICHO:

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:16 čtvrtek 28. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 13
  LOVE
 • 10
  LOL
 • 10
  OMG
 • 9
  WTF
 • 8
  SUPER
 • 8
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART