Ty nejhezčí culíky podle hvězd! Vyzkoušíš tipy Kim Kardashian, nebo Ariany Grande?

21. července 2017 18:28
Culík je na léto neskutečně praktický. Vyzkoušej ten nejhezčí...

ČTI TAKÉ: HOAXY O CHESTEROVĚ SMRTI SE STALY SMUTNOU REALITOU! KONEC LINKIN PARK?

Ariana Grande

Culíky jsou v létě mimořádně populární. Tenhle účes vypadá skvěle, je praktický a my bez něj zkrátka nemůžeme žít. Stylista hvězd Franc Izquierda má několik tipů na tuhle úpravu vlasů.

„Messy pony“ si oblíbila například Jennifer Lopez. Tenhle účes je skvělý na cvičení, protože nemusí být vždycky perfektní, ale vždycky vypadá dobře. Vlasy dobře vykartáčujte, nastříkejte na ně suchý šampon, který je zpevní a cca 6 centimetrů od hlavy nastříkejte do hlavy trochu oleje. Pomocí rukou vytvořte vysoký culík. Použijte trochu suchého šamponu a propracujte prsty, abyste vytvořili trochu rozčepýřený vzhled.

Caught in the act... lol...盧#aftershow #AllIhave #Vegas

Příspěvek sdílený Jennifer Lopez (@jlo),

Slicked Back Pony vypadá skvěle nejen na Kim Kardashian. „Vlasy musí být hladké a pevné, aby culík držel tvar,“ doporučuje kadeřník.

KKWBEAUTY.COM is now live!!!!

Příspěvek sdílený Kim Kardashian West (@kimkardashian),

Vysoký culík si zamilovala Ariana Grande. „Na vysoký culík budete potřebovat, aby vlasy byly hladké. Do konečků ale prvně nastříkejte trochu suchého šamponu a pomocí hřebenu je vyčesejte vysoko nahoru a upevněte. Čím vyšší culík, tím lépe,“ říká Franc.

thank you 

Příspěvek sdílený Ariana Grande (@arianagrande),

Bez nízkého culíku zase nemůže žít Sophia Richie. „Můj osobní favorit. Tenhle culík by měl vypadat elegantně, ale zároveň je neformální a zábavný. Pro jeho vytvoření použijte kokosový olej, propleťte vlasy a na zátylku stáhněte. Aplikujte objemový sprej, abyste dodaly hebkost a vytvořil se nedbalý vzhled,“ vysvětluje stylista. Který účes vyzkoušíš ty?

Last one

Příspěvek sdílený Sofia Richie (@sofiarichie),

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 18:28 sobota 18. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 139
  LOVE
 • 34
  SUPER
 • 24
  LOL
 • 19
  WTF
 • 19
  OMG
 • 18
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART