Vodafone YOU FEST 2017: Které hudební hvězdy a Youtubeři přibyli? Sleduj, na koho se můžeš těšit!

31. července 2017 16:31
Všechno, co tě loni bavilo a ještě něco navíc! Na Vodafone YOU FEST 2017 nesmíš chybět. Lístky už jsou v prodeji a rychle mizí!

ČTI TAKÉ: ŽENA CHESTERA BENNINGTONA POPRVÉ PROMLUVILA O TOM, JAK JI ZASÁHLA SMRT JEJÍ SPŘÍZNĚNÉ DUŠE

Vodafone YOU FEST 2017

Je to tvůj fesťák! Druhý ročník jedinečného spojení hudby, youtuberů, gamingu, fresh foodu a nově také módy. To celé pod jednou střechou Průmyslového paláce. To je Vodafone YOU FEST 2017, který ti přináší Óčko!

Vodafone YOU FEST

Na koho se letos můžeš těšit? Vystoupí hvězdy loňského ročníku - Slza, Pavel Callta, Sebastian nebo Jakub Děkan s kapelou a s nimi další skvělá jména:

EGO a jeho Special show feat: Rytmus, Paulie Garand, DJ Wich a Monika Bagárová, nebudou chybět ani Blakkwood, Celeste Buckingham, Naděje, Like-It, Madskill, Hømes (Peter Kravarík), SIMA (Sima Hegerová), Jofre, Deethane, Martin Rota, SterakDary a spousta dalších hudebních hvězd a Youtuberů!

Vstupenky na festival koupíš třeba tady.

Bude tu zas spousta workshopů, gaming zóna, špičkové jídlo za skvělé ceny a letos taky úplně nová fashion a beauty zóna.

Celodenní zábava pro celou rodinu! Nejžhavější kapely, nejvtipnější youtubeři, gaming zóna, spousta workshopů, špičkové jídlo za skvělé ceny a úplně nová fashion a beauty zóna!

Festival si zaručeně užijí také rodiče pro které je připravena relax zóna, pánský koutek i doplňkový program pro ty nejmenší. Když vyrazí celá rodina, tak se nikdo nebude nudit!

A rodiče vem s sebou! Pro ně tu bude relax zóna, pánský koutek a nudit se nebudou ani mladší sourozenci. Takže až se budou vaši ptát, co chceš za vysvědčení, je to jasný.

Vstupenky na festival koupíš třeba tady.

Fotogalerie

Co ty a You Fest?
Loni jsem nebyl-a, letos chci určitě jít!
Loni jsem nebyl-a, letos chci určitě jít!
395
Byl-a jsem loni a zajdu i tento rok!
Byl-a jsem loni a zajdu i tento rok!
262
Nejpíš nepůjdu
Nejpíš nepůjdu
171

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 16:31 úterý 28. listopadu 2017. Anketa je uzavřena.

 • 242
  SUPER
 • 84
  LOVE
 • 45
  LOL
 • 45
  FAIL
 • 35
  WTF
 • 35
  OMG

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART