Trollí Calvin Harris v novém videoklipu svou ex Taylor Swift, nebo ne? Hlasuj!

9. srpna 2016 10:43
Calvin Harris a John Newman vypustili do světa dlouho očekávaný klip ke skvělému letnímu songlu „Olé“! Taylor Swift z něj asi nemá radost!

Jak jsme psali, vypadá to, že celý tenhle song a nově i video je o tom, jak Taylor Swift slavného DJe podváděla ke konci jejich vztahu s hercem Tomem Hiddlestonem, se kterým teď chodí.

ČTI TAKÉ: CALVIN HARRIS VYPUSTIL BOMBU! PROZRAZUJE V NOVÉM SONGU, JAK HO TAYLOR PODVÁDĚLA S TOMEM?

Ve slunečném veselém videoklipu si užívá Calvin a John letní dovolenou v Cabo, obklopeni palmami, nádhernými plážemi a skupinkou krásných žen v plavkách.

John Newman - Olé

Ano, pokud někdo nezná pozadí rozchodu Taylor a Calvina, mohl by si říct „Normální letní video“... Kdo ale ví, jak rozchod probíhal, co mu předcházelo a co přesně následovalo, ten najde ve videoklipu spoustu podobných momentů!

V jednu chvíli se modelky vystavují na kamenech - stejných, jako na těch z první fotky, na které seděla Taylor Swift se svým novým přítelem Tomem a líbali se a kterou pořídili paparazzi fotografové jako důkaz jejího nového vztahu a obletěla celý svět.

Taylor Swift, Tom Hiddleston

V další scéně se Calvin, John a holky jen tak procházejí po pláži, což vypadá jako záběr z další fotografie Taylor Swift a Toma Hiddlestona z jejich červnového výletu do Londýna.

Taylor Swift, Tom Hiddleston

A konečně třetí scéna... Calvin, holky a John sedí venku před rezidencí stejně jako Taylor, Tom a jejich přátelé Blake Lively, Ryan Reynolds a další při oslavách Dne nezávislosti.

Taylor Swift, Tom Hiddleston

Samozřejmě tohle všechno může být jen náhoda, ale fanoušci si myslí pravý opak!

Kvůli tomuhle klukovi opustila Taylor Swift Calvina Harrise:

Tom Hiddleston

„Video k „Olé“ je určitě o Taylor Swift, žejo?“, tweetnul jeden z fanoušků. Další komentoval toto video na YouTube: „Song o Taylor Swift, co?“

via GIPHY

Fotogalerie

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 10:43 středa 7. prosince 2016. Anketa je uzavřena.

 • 7
  OMG
 • 6
  SUPER
 • 6
  LOL
 • 6
  WTF
 • 6
  FAIL
 • 6
  LOVE

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART