Tři roky si psali na Tinderu, teď vyrazili na Havaj! Jak to s nimi bude dál?

8. srpna 2017 15:00
Dvojice, kterou sleduje celý svět vyrazila na rande na nádherný Havajský ostrov Maui!

ČTI TAKÉ: Na MTV VMAs vystoupí mimo jiné i Shawn Mendes, Miley i Ed Sheeran! Těšíš se?

Josh a Michelle vyrazili na Hawaii.

Představte si, že jdete na rande s někým s kým jste se seznámili na Tinderu. Rozdíl je ale v tom, že místo klidného setkání se vaše první rande odehrává na Havaji, kde vás obklopují desítky kamer a jste neustále pod dozorem.

Může tohle skončit dobře? Možná jo. Pár, který si tři roky psal na Tinderu, aniž by se spolu viděl, přestože spolu chodili do školy, Josh Avsec a Michelle Arendas vyrazili na první rande!

Protože ale jejich první setkání viděl skoro celý svět, bylo jasné, že ani jejich první rande nebude bez přítomnosti kamer. Studenti Kent State University se poprvé setkali v živém vysílání Good Mornging America.

Společnost Tinder se rozhodla, že jim dá možnost, kde stráví první společné okamžiky a nově vznikající pár si vybral ostrov Maui. Přestože všechno vypadá dokonale, ne všechny okamžiky dokonalé jsou. Jejich začínající vztah je totiž trochu neohrabaný, oba dva mají oddělené ložnice, ale jezdí spolu na kole, či chodí do baru.

Josh Avsec a Michelle Arendas


„Nemáme žádné konkrétní plány, co bude teď, ale jsem si jistý, že se naše cesty ještě propojí jakmile se vrátíme zpátky do školy. S tím, co se okolo nás děje, je těžké mluvit o drobnostech, ale jsem si jistá, že jakmile se vrátíme domů, budeme se chtít znovu potkat,“ přiznala Michelle.

„Oba dva jsme otevření tomu, že zůstaneme teď přáteli a budeme se snažit se více poznat. Nelze mít takovou zkušenost a vzpomínky na Maiu, aniž bychom nechtěli pokračovat. I kdybychom zůstali jen přáteli, nikdy na Hawaii nezapomeneme,“ dodala studentka. My téhle dvojici držíme palce, protože nám přijdou strašně roztomilý!

Tinder couple whose 3 years of messages went viral enjoys first date in Hawaii

Vodafone YOU FEST

Co ty na to?

Hlasování skončilo

Čtenáři hlasovali do 15:00 středa 6. prosince 2017. Anketa je uzavřena.

 • 25
  LOVE
 • 17
  LOL
 • 14
  SUPER
 • 14
  WTF
 • 10
  OMG
 • 9
  FAIL

Související

HLASUJTE V ÓČKO CHART